Loading...
Postele

{{ name }}

Plocha na spaní 180 x 200 cm. Prostorná a velmi pohodlná boxpsring postel. Honosné čalouněné čelo s prošitím pro pohodlné opření. Zvedací matrace s ochranným topperem v ceně. Velký úložný prostor. Výběr barevné varianty.Více informací

Potahová látka postele Caspi:

Potahová látka postele Caspi: Sawana 05 Potahová látka postele Caspi: Sawana 14 Potahová látka postele Caspi: Sawana 21 Potahová látka postele Caspi: Soro 28 Potahová látka postele Caspi: Soro 65 Potahová látka postele Caspi: Inari 91 Potahová látka postele Caspi: Inari 96 Potahová látka postele Caspi: Kronos 06 Potahová látka postele Caspi: Kronos 09 Potahová látka postele Caspi: Kronos 19 Potahová látka postele Caspi: Omega 68 Potahová látka postele Caspi: Ontario 100 Potahová látka postele Caspi: Soft 11 Potahová látka postele Caspi: Soft 17 Potahová látka postele Caspi: Dora 21 Potahová látka postele Caspi: Dora 28 Potahová látka postele Caspi: Dora 96 Potahová látka postele Caspi: Monolith 37 Potahová látka postele Caspi: Monolith 77 Potahová látka postele Caspi: Matt velvet 79 Potahová látka postele Caspi: Grande 81 Potahová látka postele Caspi: Solar 70 Potahová látka postele Caspi: Solar 79
Kód: EL-06-05107
Záruka: 2 roky
{{ name }} 34 639 Kč

Detailní popis

 

S touto postelí proměníte ložnici k nepoznání. Moderní postel v provedení boxspring, které vás nadchne svým komfortem, propracovaným čelem a velkým úložným prostorem. Díky vysoké matraci se vám bude snadno vstávat, ovšem pokud se vám bude chtít. Využijte široké nabídky potahů a vyberte si kontinentální postel, která dodá ten pravý šmrnc!

 

Manželská postel

CASPI 180x200 cm 

 
• 2x úložný box
• vysoká matrace s topperem
• pohodlné stylové zadní čelo
•  velký výběr potahů
•  zadní strana postele není čalouněná
•  na vyžádání Vám zašleme vybrané vzorky potahové látky zdarma, které můžete objednat zde
• vlastní výběr potahových látek uveďte u objednávky do poznámky a vyberte variantu "Vlastní výběr barev"
 
   Moderení boxspring 180x200 cm - Matt velvet 79
 
Kontinentální postel v modrém provedení - Matt velvet 79

 

POPIS VÝROBKU

  Čalouněná boxspring postel je velmi oblíbená pro své komfortní a designové provedení zároveň. Součástí jsou dvě vrstvy matrace. Spodní matrace je pružinová a je pevnou součástí postele, proto ji není možné vyměnit. Vrchní matrace je taštičková a je možné ji v budoucnu vyměnit. Matrace mají pěnovou vrstvu z PUR pěny T30. Matrace je se střední tvrdostí H3. Součástí je také 4 cm vysoký pěnový topper s tvrdostí T30. Zadní strana postele není čalouněná. Pod matrací je úložný kontejner na ložní prádlo či sezónní věci. Potah čalounění si můžete vybrat z bohaté nabídky. Celková nosnost je do 260 kg.

 
Úložný prostor - Matt velvet 79  detail čela - Matt velvet 79
 
Úložný prostor a detail čela postele
 

 ROZMĚRY

Šířka: 198 cm
Délka: 215 cm
Výška spaní: 62 cm
Výška čela: 126 cm
Plocha na spaní: 180 x 200 cm
 
Skutečné rozměry se mohou lišit ± 5 cm.
 
rozměry boxspring postele
Rozměry postele

 

POTAHOVÁ LÁTKA

Dora

Velmi příjemná plyšová látka imitující kůži s jemným povrchem. Látka je snadná na údržbu a odolná vůči oděru při běžném používání. Péče o látku je velmi snadná, vyhýbejte se však mokrému čištění a používejte pouze šetrné čistící prostředky určené na čalouněný nábytek. 

Inari

Na dotek lehce drsná, ale přesto příjemná látka, která patří mezi oblíbené látky. Díky protkání dvou barev působí velmi přirozeně a elegantně. Látka Inari je odolná vůči slunečnímu záření, žmolkování i oděru při běžném používání.

Kronos

Měkká látka s příjemnou texturou na dotek. Látka Kronos má vysokou odolnost vůči slunečnímu záření a tedy rychle nevybledne. Díky svým vlastnostem má vyšší odolnost také vůči oděru a žmolkování. Pro čištění látky používejte pouze jemné čistící prostředky určené pro čalouněný nábytek.

Matt velvet

Látka se speciální ochrannou vrstvou, která zabraňuje proniknutí rozlité tekutiny. Látka je díky tomu také snadno udržitelná a odolná. V případě čištění používejte čistý hadřík, do které tekutinu nasajete. V případě potřeby používejte jemnou houbičku s vlažnou mýdlovou vodou. Látka má velmi elegantní vzhled a je měkká na dotek.

Monolith

Velmi elegantní a příjemná látka na dotek, která má nadstandardní vlastnosti. Látka má ochrannou vrstvu, která chrání před rychlou absorpcí rozlité tekutiny. V případě nehody, tak máte čas tekutinu nasáknout do hadříku či houbičky. Pro čištění používejte šetrný hadřík či houbičku a vlažnou mýdlovou vodu.

Ontario

Látka měkká na dotek připomínající svou texturou vlnu. Díky melange efektu (tkaná příze) působí látka velmi přirozeně a elegantně. Látka je odolná vůči oděru a také se snadno čistí. Pro čištění používejte jemný hadřík či houbičku a šetrné čistící prostředky na čalouněný nábytek či vlažnou mýdlovou vodu.

Sawana

Pěkná a měkká látka s jemným melange efektem (tkaná příze), který vytváří přirozený vzhled látky. Látka je odolná vůči žmolkování, oděru i slunečnímu záření. Při čištění používejte vlažnou mýdlovou vodu nebo popřípadě jemné čistící prostředky určené na čalounění nábytek.

Soft

Látka imitující pravou kůži v jemné textuře, která je velmi příjemná na dotek. Můžete si vybrat z mnoha barevných odstínů. Látka je jemná a nehodí se pro domácnosti s mazlíčky. Je však snadná na údržbu. Stačí vzít vlhký hadřík a nečistoty setřít. 

Solar

Látka prémiových vlastností. Disponuje označením Easy clean, přičemž látka má ochrannou vrstvu vůči rychlému pronikání nečistot a tekutin, takže se látka snadno čistí a je vhodná pro domácnosti s domácími mazlíčky. Látka je velmi příjemná a měkká na dotek.

Soro

Látka, která patří mezi látky se základními vlastnostmi vhodné pro čalouněný nábytek. Látka je velurová, jednobarevná a velmi příjemná. Je odolná vůči oděru, žmolkování i slunečnímu záření. Při čištění používejte vlažnou mýdlovou vodu popř. šetrné čistící prostředky na čalouněný nábytek.

Další látky

K výběru máme velké množství dalších látek. Od klasických látek se základními vlastnostmi po prémiové látky s různými ochrannými vrstvami a velkou odolností proti oděru. Přejete-li si netradiční barvu, texturu nebo máte doma děti a mazlíčky, neváhejte nás kontaktovat. Výběr látky přizpůsobíme vašim přáním a požadavkům.

Hodnocení (0x)

Produkt zatím nikdo nehodnotil

Přidat hodnocení

Jak jste byly s produktem spokojeni?
Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Technické parametry

Dostupnost 3 - 5 týdnů
Stav nové
Záruka 2 roky
Typ provedení boxspring, manželské
Rozkládání na lůžko bez rozkládání
Materiál čalounění
Materiál čalounění eko kůže, látka
Úložný prostor s úložným prostorem
Délka 215 cm
Výška 126 cm
Šířka 198 cm
Nožky bez nožiček
Rošt bez roštu
Rozměry 180 x 200 cm
Stav zboží při dodání v demontu
Styl moderní
Místnost ložnice
Počet balíků 4
Celková hmotnost balíků 199 kg
Rozměry balíků 100x25x90 cm, 23x120x200 cm, 70x200x90 cm
Počet lůžek dvoulůžkové
Matrace s matrací
Topper s topperem

Přihlášení k newsletteru

Pravidelná dávka inspirace na váš e-mail

Přihlášením souhlasíte se pravidly Zásady ochrany osobních údajů