Loading...
Kuchyňské linky

{{ name }}

Kuchyňské linky
{{ name }}

Šířka 190 x 170 cm. Kuchyně s matným šedým korpusem. Interiér skříněk v bílé barvě. Dvířka lesklá bílá se systémem tichého dovírání a kovovými úchytkami. Jednotlivé kuchyňské skříňky lze uspořádat dle vlastních požadavků s možností levého i pravého otevírání dvířek. Součástí nabídky není pracovní deska, kterou si však můžete přiobjednat.Více informací

Barevné provedení:
Barevné provedení: bilá lesk Barevné provedení: šedá Barevné provedení: Bežová lesk Barevné provedení: červená lesk
Kód: ST-05-02449
Záruka: 2 roky
{{ name }} 19 531 Kč

Detailní popis

 
Kuchyňská linka přesně podle Vašich představ? Žádný problém. Vyberte si model kuchyně, který Vám bude nejvíce vyhovovat a poté si sestavte jednotlivé kuchyňské skříňky tak, abyste měli všechno při ruce. Tato kuchyňská linka rohová patří k oblíbeným modelům nejen díky své praktičnosti, ale také modernímu designu, jež je podtržen především šedým korpusem. A co víc, to vše Procentov.cz nabízí za skvělou cenu.
 
Rohová kuchyňská sestava 190x170 cm

HULK
 
• šířka kuchyňské linky 190 x 170 cm
• 9 kuchyňských skříněk
• univerzální otevírání dvířek
• barevná kombinace bílá lesklá / šedá matná
•  bez pracovní desky, dřezu a baterie
•  pracovní deska za příplatek
 
 kuchyně bílá lesklá, lesklá kuchyňská linka, kuchyně rohová 190x170 cm, rohová kuchyňská linka
 
Vizualizace: Rohová kuchyně Hulk s šedým korpusem, dvířky v lesklé bílé a kovovými úchytkami. Součástí nabídky není pracovní deska, dřez, baterie ani kuchyňské spotřebiče.
 

 

POPIS KUCHYNĚ

Sestava se skládá ze tří spodních a šesti horních skříněk. Celková šířka kuchyňské linky je 190 x 170 cm. Pracovní deska není součástí nabídky. Hloubka spodních skříněk bez pracovní desky je 52 cm. Celková hloubka skříňky při zakoupení pracovní desky je 60 cm, jelikož pracovní deska v zadní části skříňky přesahuje. Vyobrazená sestava je pouze návrhem k sestavení - jednotlivé skříňky si můžete sami libovolně sestavit.

 

rozměry rohové kuchyňské linky
 
Rozměry jednotlivých kuchyňských skříněk s pracovní deskou hlubokou 60 cm - model Hulk v kombinaci šedé a lesklé bílé
 

Kuchyňská linka Hulk je vyrobena z laminované dřevotřískové desky o síle 16 mm. Hrany kuchyňských skříněk jsou melaminové. Kuchyňské skříňky mají kovové úchytky a jsou vyrobené v barevné kombinaci šedá / bílá lesklá. Dvířka kuchyňských skříněk jsou lehce omyvatelná a díky současným grafickým možnostem bývají tyto imitace často k nerozeznání od originálu. Výhodou je univerzální otevírání dvířek. Na základě Vašich požadavků si můžete nastavit pravé nebo levé otevírání skříňky. Skříňky jsou opatřeny panty s tichým dovíráním.

Součásti kuchyňské linky není pracovní deska, kterou je potřeba dokoupit zvlášť. Můžete si ji však vybrat z naší bohaté nabídky pracovních desek. Součásti nabídky rovněž nejsou kuchyňské spotřebiče, dřez ani baterie. Můžete si je však doobjednat z naší nabídky doplňků a příslušenství.

 

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

ČÍM SI MŮŽETE SVOU SESTAVU ROZŠÍŘIT

 

Kuchyňská pracovní deska

Kuchyňská sestava je bez pracovní desky. Můžete si ji však přikoupit a vybrat si z bohaté nabídky barev a dekorů. Ceny desky za běžný metr se liší v závislosti na hloubce pracovní desky.

 

Doplňky a příslušenství

V naší nabídce doplňků a příslušenství naleznete především nerezové dřezy a nerezové dřezové baterie. Toto příslušenství není součásti nabídky kuchyňských sestav, ale můžete si je dokoupit k Vámi vybrané kuchyňské lince. Nezapomeňte si prohlédnout také granitové sety dřezů a baterií, dekorační panely nebo organizéry do kuchyňských skříněk, které jsou velmi oblíbené.

 

baterie chromdřezy s odkapávačem

 

Po kliknutí na příslušný obrázek se dostanete na související produkty – baterie, dřezy, dekorační panely, organizéry

 

Hodnocení (0x)

Produkt zatím nikdo nehodnotil

Přidat hodnocení

Jak jste byly s produktem spokojeni?
Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Technické parametry

Dostupnost 1 - 2 týdny
Stav nové
Záruka 2 roky
Typ provedení rohové
Materiál lamino
Dolní / horní řada 290/360 cm
Šířka 190 x 170 cm
Stav zboží při dodání v demontu
Osvětlení bez osvětlení
Styl moderní
Povrch lesklé

Přihlášení k newsletteru

Pravidelná dávka inspirace na váš e-mail

Přihlášením souhlasíte se pravidly Zásady ochrany osobních údajů