Loading...
Kuchyňské linky

{{ name }}

Kuchyňské linky
{{ name }}

Šířka 265 x 330 cm. Kuchyně s matným šedým korpusem. Interiér skříněk v bílé barvě s možností levého i pravého otevírání dvířek. Dvířka lesklá bílá s kovovými úchytkami. Jednotlivé kuchyňské skříňky lze variabilně uspořádat dle vlastních požadavků. Součástí nabídky není pracovní deska, kterou si však můžete přiobjednat.Více informací

Barevné provedení:
Barevné provedení: šedá/bílá
Kód: ST-05-02450
Záruka: 2 roky
{{ name }} 44 988 Kč

Detailní popis

 
Líbí se Vám luxusní kuchyně a představujete si, že taky jednou budete mít takovou? Tato bílá kuchyňská linka Váš sen může hravě splnit. Stylová rohová kuchyně s šedým korpusem navíc nabízí spoustu úložného prostoru pro všechno nádobí i potraviny. Součástí této kuchyňské linky jsou také skříňky na vestavěné spotřebiče - troubu a myčku. Každodenní vaření tak pro Vás již nebude utrpením, ale díky Procentov.cz radostí.
 
Rohová kuchyně 265x330 cm

HULK
 
• šířka kuchyňské linky 265 x 330 cm
• 17 kuchyňských skříněk
• univerzální otevírání dvířek
• barevná kombinace bílá lesklá / šedá matná
•  bez pracovní desky, dřezu a baterie
•  pracovní deska za příplatek
 
 Kuchyně Hulk s šedým korpusem a bílými dvířky. Rohová kuchyňská linka v lesku.
 
Vizualizace: Rohová kuchyňská linka Hulk s šedým korpusem, dvířky v lesklé bílé a kovovými úchytkami. Součástí nabídky není pracovní deska, dřez, baterie ani kuchyňské spotřebiče.
 
POPIS KUCHYNĚ

Sestava se skládá z šesti spodních, osmi horních a tří vysokých skříněk. Celková šířka kuchyňské linky je 265 x 330 cm. Pracovní deska není součástí nabídky. Hloubka spodních skříněk bez pracovní desky je 52 cm. Celková hloubka skříňky při zakoupení pracovní desky je 60 cm, jelikož pracovní deska v zadní části skříňky přesahuje. Hloubka vysokých skříní je 57 cm. Vyobrazená sestava je pouze návrhem k sestavení - jednotlivé skříňky si můžete sami libovolně sestavit.

 

rozměry rohové kuchyňské linky
 
Rozměry jednotlivých kuchyňských skříněk s pracovní deskou hlubokou 60 cm
 

Kuchyňská linka Hulk je vyrobena z laminované dřevotřískové desky o síle 16 mm. Hrany kuchyňských skříněk jsou melaminové. Kuchyňské skříňky mají kovové úchytky a jsou vyrobené v barevné kombinaci šedá / bílá lesklá. Dvířka kuchyňských skříněk jsou lehce omyvatelná a díky současným grafickým možnostem bývají tyto imitace často k nerozeznání od originálu. Výhodou je univerzální otevírání dvířek. Na základě Vašich požadavků si můžete nastavit pravé nebo levé otevírání skříňky. Skříňky jsou opatřeny panty s tichým dovíráním.

Součásti kuchyňské linky není pracovní deska, kterou je potřeba dokoupit zvlášť. Můžete si ji však vybrat z naší bohaté nabídky pracovních desek. Součásti nabídky rovněž nejsou kuchyňské spotřebiče, dřez ani baterie. Můžete si je však doobjednat z naší nabídky doplňků a příslušenství.

 

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

ČÍM SI MŽETE SVOU SESTAVU ROZŠÍŘIT

 

Kuchyňská pracovní deska

Kuchyňská sestava je bez pracovní desky. Můžete si ji však přikoupit a vybrat si z bohaté nabídky barev a dekorů. Ceny desky za běžný metr se liší v závislosti na hloubce pracovní desky.

 

Doplňky a příslušenství

V naší nabídce doplňků a příslušenství naleznete především nerezové dřezy a nerezové dřezové baterie. Toto příslušenství není součásti nabídky kuchyňských sestav, ale můžete si je dokoupit k Vámi vybrané kuchyňské lince. Nezapomeňte si prohlédnout také granitové sety dřezů a baterií, dekorační panely nebo organizéry do kuchyňských skříněk, které jsou velmi oblíbené.

 

baterie chromdřezy s odkapávačem

 

Po kliknutí na příslušný obrázek se dostanete na související produkty – baterie, dřezy, dekorační panely, organizéry

 

Hodnocení (0x)

Produkt zatím nikdo nehodnotil

Přidat hodnocení

Jak jste byly s produktem spokojeni?
Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Technické parametry

Dostupnost 1 - 2 týdny
Stav nové
Záruka 2 roky
Typ provedení rohové
Materiál lamino
Dolní / horní řada 585/595 cm
Šířka 265 x 330 cm
Stav zboží při dodání v demontu
Osvětlení bez osvětlení
Styl moderní
Povrch lesklé

Přihlášení k newsletteru

Pravidelná dávka inspirace na váš e-mail

Přihlášením souhlasíte se pravidly Zásady ochrany osobních údajů