Loading...
Postele

{{ name }}

Plocha na spaní 140 x 200 cm. Čalouněná boxspring postel na nožičkách s jednoduše zdobeným čelem. Kontinentální postel s již zabudovaným roštem a matrací. Mimořádný výběr atraktivních barevných variant.Více informací

Potahová látka postele Adel:

Potahová látka postele Adel: Sawana 21 Potahová látka postele Adel: Soro 61 Potahová látka postele Adel: Soro 83 Potahová látka postele Adel: Paros 02 Potahová látka postele Adel: Paros 05 Potahová látka postele Adel: Kronos 09 Potahová látka postele Adel: Monolith 77
Kód: EL-06-02385
Záruka: 2 roky
{{ name }} 24 404 Kč

Detailní popis

 
Zalezu si do postýlky a už nikdy nevylezu. Přesně takovýto pocit zakusíte po prvním ulehnutí do čalouněné boxspring postele Adel. Elegantní design této kontinentální postele Vás rázem přenese do říše snů. Opřete si tělo o vysoké čalouněné čelo a ponořte se do románu plného magických čar a kouzel. Postel jednoduše nemá žádnou vadu, jen snad to, že už nikdy nebudete opustit ten hřejivý pocit v pelíšku.
 

Americká postel dvoulůžko

ADEL 140 x 200 cm 

 

•  čalouněná boxspring postel
•  velký výběr z barevných variant
•  úložný prostor
•  postel se zabudovanými matracemi
•  zadní strana postele není čalouněná
•  na vyžádání Vám zašleme vybrané vzorky potahové látky zdarma, které můžete objednat zde
 
   Kontinentální postel - Kronos 29
 
Moderní čalouněná postel Adel v potahové látce Kronos 29

 

POPIS VÝROBKU

  Čalouněná postel je vyrobena v elegantním tvaru, který působí jemně a vzdušně. Jedná se o boxspring provedení, které má zvedací matrace, které jsou vyplněny PUR pěnou o tvrdosti T25 a odolnými Bonell pružinami pro dlouhou životnost. Stupeň tvrdosti matrace je střední H3 a je možné ji v budoucnu vyměnit. Matrace je vysoká 20 cm a na ní je ochranný pěnový topper 4 cm vysoký topper, jehož tvrdost je T30. Americká postel stojící na designových černých kovových nožičkách. Zadní strana postele není čalouněná. Dokonalé zpracování, velká spací plocha, dvě úložné nádoby pod matrací, maximální komfort a stylové moderní řešení kontinentální postele Adel. Celková nosnost je do 220 kg.

 
úložný prostor detail nožiček
 
Úložný prostor a detail nožiček
 

 ROZMĚRY

Šířka: 143 cm
Délka: 221 cm
Výška spaní: 57 cm
Výška čela: 118 cm
Plocha na spaní: 140 x 200 cm
 
Skutečné rozměry se mohou lišit ± 5 cm.
rozměry boxspring postele, ložnice
Rozměry postele na nožičkách Adel

 

POTAHOVÁ LÁTKA

Cover

Jedna z velmi příjemných látek se základními vlastnostmi, jako je odolnost vůči oděru, žmolkování a slunečnímu záření při běžném používání. Látka má pevnější strukturu a prošití nití. Pro čištění používejte vlažnou mýdlovou vodu nebo šetrné čistící prostředky na čalouněný nábytek. 

Malaga

Jedna ze základních látek pro čalouněný nábytek. Textura látky imituje přírodní bavlnu, která je drsnější avšak velmi příjemná na dotek. Elegantní i odolná proti oděru, žmolkování i slunečnímu záření.

Orinoco

Látka měkká na dotek a příjemná na pohled. Díky melange efektu (tkaná příze) působí látka velmi přirozeně a elegantně. Látka je odolná vůči oděru a také se snadno čistí. Pro čištění používejte jemný hadřík či houbičku a šetrné čistící prostředky na čalouněný nábytek či vlažnou mýdlovou vodu.

Ontario

Látka měkká na dotek připomínající svou texturou vlnu. Díky melange efektu (tkaná příze) působí látka velmi přirozeně a elegantně. Látka je odolná vůči oděru a také se snadno čistí. Pro čištění používejte jemný hadřík či houbičku a šetrné čistící prostředky na čalouněný nábytek či vlažnou mýdlovou vodu.

Sawana

Pěkná a měkká látka s jemným melange efektem (tkaná příze), který vytváří přirozený vzhled látky. Látka je odolná vůči žmolkování, oděru i slunečnímu záření. Při čištění používejte vlažnou mýdlovou vodu nebo popřípadě jemné čistící prostředky určené na čalounění nábytek.

Soft

Látka imitující pravou kůži v jemné textuře, která je velmi příjemná na dotek. Můžete si vybrat z mnoha barevných odstínů. Látka je jemná a nehodí se pro domácnosti s mazlíčky. Je však snadná na údržbu. Stačí vzít vlhký hadřík a nečistoty setřít. 

Soro

Látka, která patří mezi látky se základními vlastnostmi vhodné pro čalouněný nábytek. Látka je velurová, jednobarevná a velmi příjemná. Je odolná vůči oděru, žmolkování i slunečnímu záření. Při čištění používejte vlažnou mýdlovou vodu popř. šetrné čistící prostředky na čalouněný nábytek.

Dora

Velmi příjemná plyšová látka imitující kůži s jemným povrchem. Látka je snadná na údržbu a odolná vůči oděru při běžném používání. Péče o látku je velmi snadná, vyhýbejte se však mokrému čištění a používejte pouze šetrné čistící prostředky určené na čalouněný nábytek. 

Gusto

Velmi zajímavý design potahové látky, která je také velmi příjemná na dotek. Jedná se o látku ze 100% polyesteru, která je odolná vůči žmolkování a oděru při běžném používání. Látka má také odolnost vůči slunečnímu záření. Pro čištění používejte vlažnou mýdlovou vodu a jemný hadřík či houbičku.

Monolith

Velmi elegantní a příjemná látka na dotek, která má nadstandardní vlastnosti. Látka má ochrannou vrstvu, která chrání před rychlou absorpcí rozlité tekutiny. V případě nehody, tak máte čas tekutinu nasáknout do hadříku či houbičky. Pro čištění používejte šetrný hadřík či houbičku a vlažnou mýdlovou vodu.

Inari

Na dotek lehce drsná, ale přesto příjemná látka, která patří mezi oblíbené látky. Díky protkání dvou barev působí velmi přirozeně a elegantně. Látka Inari je odolná vůči slunečnímu záření, žmolkování i oděru při běžném používání.

Paros

Příjemná látka s plyšovou texturou, která je velmi měkká na dotek. Látka je odolná vůči rychlému vyblednutí, žmolkování a oděru. Při čištění dbejte na to, aby hadřík či houbička byla jemná a voda byla vlažná, nikoli horká. 

Kronos

Měkká látka s příjemnou texturou na dotek. Látka Kronos má vysokou odolnost vůči slunečnímu záření a tedy rychle nevybledne. Díky svým vlastnostem má vyšší odolnost také vůči oděru a žmolkování. Pro čištění látky používejte pouze jemné čistící prostředky určené pro čalouněný nábytek.

Hodnocení (0x)

Produkt zatím nikdo nehodnotil

Přidat hodnocení

Jak jste byly s produktem spokojeni?
Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Technické parametry

Dostupnost 3 - 5 týdnů
Stav nové
Záruka 2 roky
Typ provedení boxspring
Rozkládání na lůžko bez rozkládání
Materiál čalounění
Materiál čalounění eko kůže, látka
Úložný prostor s úložným prostorem
Délka 221 cm
Výška 118 cm
Výška matrace 57 cm
Šířka 143 cm
Nožky s nožičkami
Rošt s roštem
Rozměry 140 x 200 cm
Stav zboží při dodání v demontu
Styl industriální, moderní
Místnost ložnice
Počet balíků 4
Celková hmotnost balíků 130 kg
Rozměry balíků 145x120x20 cm, 70x90x20 cm, 72x206x44 cm
Počet lůžek dvoulůžkové
Matrace s matrací
Topper s topperem

Přihlášení k newsletteru

Pravidelná dávka inspirace na váš e-mail

Přihlášením souhlasíte se pravidly Zásady ochrany osobních údajů