Loading...

Fortelný nábytek za férové ceny

Produkty které nabízíme, si také sami kupujeme do svých domovů. Zákazníkům nabízíme pouze to, co bychom si vybrali sami pro sebe. Jsme v každém ohledu vašimi společníky - ať už při výběru nebo při rozhodování. Vždy s vámi máme společné zájmy. 

 

Toto jsou měřítka, podle kterých se rozhodujeme:

Kvalita

produkty, který nabízíme, prošly pečlivým výběrem a testováním. Abychom si byli jisti, že budou dělat to, co od nich očekáváme - průběžně vyhodnocujeme dotazy, recenze a další zpětnou vazbu zákazníků. A následně spolupracujeme s výrobci na soustavném zlepšování námi nabízených produktů.

Poměr cena/výkon

Víme, že cena vždycky hraje důležitou roli. Způsob jakým se stavíme k cenám, už rovnou pramení z našeho názvu: "Procentov vám dá víc" - neboli více kvality za méně peněz. Jsme přesvědčeni, že nemusíte platit za drahou značku a přesto můžete dostat kvalitní výrobek.

Náhradní díly a pozáruční servis

Myslíme na "zadní vrátka". Kdyby se náhodou (třeba při stěhování) něco poškodilo a bylo by potřeba vyměnit nějaký náhradní díl, ty běžné díly máme skladem. A díky přímému napojení na výrobce jsme schopni vyřídit v krátké době jakýkoli problém.

Věříme, že tyto normy, jsou klíčem k spokojenosti našich zákazníků. Díky našemu pečlivému výběru a férovým cenám můžete nakupovat s důvěrou a vědět, že dostáváte za své peníze - výbornou hodnotu

Přihlášení k newsletteru

Pravidelná dávka inspirace na váš e-mail

Přihlášením souhlasíte se pravidly Zásady ochrany osobních údajů