Loading...
Kuchyňské linky

{{ name }}

Kuchyňské linky
{{ name }}

Šířka 410 cm. Prostorná kuchyňská sestava kombinuje barevné provedení buk iconic s bílou. Disponuje 14 skříňkami s možností vlastního uspořádání. Univerzální otevírání dvířek. Součástí nabídky nejsou spotřebiče ani pracovní deska. Za příplatek si jí však můžete přiobjednat.Více informací

Pracovní deska hloubka 60 cm:
Pracovní deska hloubka 60 cm: Bez pracovní desky Pracovní deska hloubka 60 cm: Bílá - 28 mm Pracovní deska hloubka 60 cm: Borovice bílá - 28 mm Pracovní deska hloubka 60 cm: Dub lancelot - 28 mm Pracovní deska hloubka 60 cm: Granit - 28 mm Pracovní deska hloubka 60 cm: Nubian - 28 mm Pracovní deska hloubka 60 cm: Bílá ipanema - 38 mm Pracovní deska hloubka 60 cm: Metalic - 38 mm Pracovní deska hloubka 60 cm: Mramor Roma - 38 mm Pracovní deska hloubka 60 cm: Šedá kalcitová - 38 mm Pracovní deska hloubka 60 cm: Dub lancelot - 38 mm Pracovní deska hloubka 60 cm: Dub artisan - 38 mm Pracovní deska hloubka 60 cm: Platina - 38 mm
Dostupnost: 1 - 2 týdny
Kód: ST-05-02463
Záruka: 2 roky

Detailní popis

 
 
Kuchyně patří k nejdůležitějším místnostem v domácnosti. A proto je snem každé hospodyně mít kuchyňskou linku přesně podle vlastních představ. A právě taková je tato moderní kuchyňská linka v kombinaci dekoru buk iconic a bílé. Kuchyňská sestava nabízí 14 skříněk, které si můžete uspořádat tak, abyste měli vše rychle při ruce a vaření tak pro vás bylo komfortní a zábavné. S touto kuchyní tak jistě neuděláte chybu. Přiobjednejte si z Procentov.cz také pracovní desku a můžete se brzo radovat z nové šmrncovní kuchyně.
 
 
Kuchyňská linka přímá 410 cm

MAX
 
• šířka kuchyňské linky 410 cm
• 14 kuchyňských skříněk
• univerzální otevírání dvířek
• barevné provedení buk iconic/bílá
•  bez pracovní desky, dřezu a baterie
•  pracovní deska 310 cm se zkosením na pravé straně za příplatek
 
 Rovná kuchyňská sestava v šířce 410 cm v barevném provedení buk iconic / bílá.

Vizualizace: Moderní kuchyňská linka Max s dekorem buk iconic/bílá v šířce 410 cm. Hloubka pracovní desky 60 cm. Spotřebiče nejsou součástí nabídky.
 

 

POPIS KUCHYNĚ

Sestava se skládá z šesti spodních, šesti horních a dvou vysokých skříněk. Celková šířka kuchyňské sestavy je 410 cm. Pracovní deska není součástí nabídky. Hloubka spodních skříněk bez pracovní desky je 52 cm. Celková hloubka skříňky při zakoupení pracovní desky je 60 cm, protože pracovní deska v zadní části skříňky přesahuje. Hloubka vysokých skříněk je 57 cm. Vyobrazená sestava je pouze návrhem k sestavení - jednotlivé skříňky si můžete sami libovolně sestavit.

 

Rozměry kuchyňské linky
 
Rozměry kuchyně Max v barevném provedení buk iconic / bílá matná
 

Kuchyňská linka Max je vyrobena z laminované dřevotřískové desky o síle 16 mm. Hrany kuchyňských skříněk jsou melaminové. Kuchyňské skříňky mají plastové úchytky a jsou vyrobené v kombinaci dvou dekorů buk iconic a matné bílé. Dvířka kuchyňských skříněk jsou lehce omyvatelná. Výhodou je univerzální otevírání dvířek. Na základě Vašich požadavků si můžete nastavit pravé nebo levé otevírání skříňky.

Součásti kuchyňské linky není pracovní deska, kterou je potřeba dokoupit zvlášť. Vybrat si můžete z bohaté nabídky barev pracovní desku o síle 28 mm nebo 38 mm. Součásti nabídky nejsou kuchyňské spotřebiče, dřez ani baterie. Můžete si je však doobjednat z naší nabídky doplňků a příslušenství.

 

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

ČÍM SI MŮŽETE SVOU SESTAVU ROZŠÍŘIT

 

Kuchyňská pracovní deska

Kuchyňská sestava je bez pracovní desky. Můžete si ji však přikoupit a vybrat si z bohaté nabídky barev a dekorů. Nabízíme pracovní desky o síle 28 mm a 38 mm a hloubce 60 cm. Za příplatek obdržíte pracovní desku o délce 310 cm, která je vhodná pro tuto kuchyňskou sestavu. Deska je na pravé straně zkosená, aby kopírovala tvar pod ní nacházející se spodní skříňky. Uvedená cena je za pracovní desku dlouhou 310 cm. 

 

Doplňky a příslušenství

V naší nabídce doplňků a příslušenství naleznete především nerezové dřezy a nerezové dřezové baterie. Toto příslušenství není součásti nabídky kuchyňských sestav, ale můžete si je dokoupit k Vámi vybrané kuchyňské lince. Nezapomeňte si prohlédnout také granitové sety dřezů a baterií, dekorační panely nebo organizéry do kuchyňských skříněk, které jsou velmi oblíbené.

 

baterie chromdřezy s odkapávačem

 

Po kliknutí na příslušný obrázek se dostanete na související produkty – baterie, dřezy, dekorační panely, organizéry

 

Katalog

Katalog kuchyňských skříněk a kuchyňských sestav MAX

 

Hodnocení (0x)

Produkt zatím nikdo nehodnotil

Přidat hodnocení

Jak jste byly s produktem spokojeni?
Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Technické parametry

Dostupnost 1 - 2 týdny
Stav nové
Záruka 2 roky
Typ provedení přímé
Materiál lamino
Dekor buk iconic
Dolní / horní řada 410 / 410 cm
Šířka 410 cm
Stav zboží při dodání v demontu
Osvětlení bez osvětlení
Styl moderní, skandinávský
Povrch matné

Přihlášení k newsletteru

Pravidelná dávka inspirace na váš e-mail

Přihlášením souhlasíte se pravidly Zásady ochrany osobních údajů