Loading...
Postele

{{ name }}

Plocha na spaní 140 x 200 cm. Elegantní nadčasové provedení čalouněné postele. Typ boxpsring je oblíbené pro vysoký sed, čalouněné čelo a velký úložný prostor. Ochranný topper na matraci v ceně. Výběr z mnoha potahových látek.Více informací

Potahová látka postele Doxi:

Potahová látka postele Doxi: Malmo 63 Potahová látka postele Doxi: Malmo 90 Potahová látka postele Doxi: Sawana 05 Potahová látka postele Doxi: Sawana 14 Potahová látka postele Doxi: Sawana 21 Potahová látka postele Doxi: Sawana 26 Potahová látka postele Doxi: Sawana 80 Potahová látka postele Doxi: Sawana 84 Potahová látka postele Doxi: Cena na dotaz Potahová látka postele Doxi: Omega 68 Potahová látka postele Doxi: Omega 91 Potahová látka postele Doxi: Soft 11 Potahová látka postele Doxi: Soft 17 Potahová látka postele Doxi: Soft 33 Potahová látka postele Doxi: Matt velvet 85 Potahová látka postele Doxi: Monolith 09 Potahová látka postele Doxi: Monolith 37 Potahová látka postele Doxi: Monolith 38 Potahová látka postele Doxi: Monolith 77 Potahová látka postele Doxi: Orinoco 21
Kód: EL-06-05109
Záruka: 2 roky
{{ name }} 21 913 Kč

Detailní popis

 

Příjemným oživením vaší ložnice může být nová čalouněná postel, která v té správně barvě rozzáří i malý prostor. Výhodou kontinentální postele je nejen moderní zpracování s vysokým čelem, ale také velký úložný prostor, který je tak potřebný v malých ložnicích. Postel, kterou si zamilujete!

 

Čalouněná postel

DOXI140x200 cm 

 
• originální tvar čela
• vysoká matrace s topperem
• 2x úložný prostor
•  výběr z mnoha barev
•  zadní strana postele není čalouněná
•  na vyžádání Vám zašleme vybrané vzorky potahové látky zdarma, které můžete objednat zde
• vlastní výběr potahových látek uveďte u objednávky do poznámky a vyberte variantu "Vlastní výběr barev"
 
   Menší manželská postel - Matt velvet 85
 
Kontinentální postel 140x200 cm - potahová látka Matt velvet 85

 

POPIS VÝROBKU

  Čalouněná boxspring postel je velmi oblíbená pro své komfortní a designové provedení zároveň. Součástí jsou zvedací matrace, které jsou vyplněné elastickou PUR pěnou o tvrdosti T25 a pružinami Bonnell pro dlouhou životnost. Matrace je se střední tvrdostí H3 a je možné ji v budoucnu vyměnit. Součástí je také 4 cm vysoký pěnový topper s tvrdostí T21. Zadní strana postele není čalouněná. Pod matrací je úložný kontejner na ložní prádlo či sezónní věci. Potah čalounění si můžete vybrat z bohaté nabídky. Celková nosnost je do 220 kg.

 
Úložný prostor - Matt velvet 85  detail nožky - Matt velvet 85
 
Úložný prostor a detail nožky postele
 

 ROZMĚRY

Šířka: 142 cm
Délka: 207 cm
Výška spaní: 65 cm
Výška čela: 122 cm
Plocha na spaní: 140 x 200 cm
 
Skutečné rozměry se mohou lišit ± 5 cm.
 
rozměry boxspring postele
Rozměry postele

 

POTAHOVÁ LÁTKA

Kronos

Měkká látka s příjemnou texturou na dotek. Látka Kronos má vysokou odolnost vůči slunečnímu záření a tedy rychle nevybledne. Díky svým vlastnostem má vyšší odolnost také vůči oděru a žmolkování. Pro čištění látky používejte pouze jemné čistící prostředky určené pro čalouněný nábytek.

Malmo

Pevná látka s výraznější melange texturou, která vytváří přirozený dojem. Látka je díky svým vlastnostem oděruvzdorná, ale zároveň příjemná a měkká na dotek. Pro čištění používejte šetrné čistící prostředky určené na čalouněný nábytek.

Matt velvet

Látka se speciální ochrannou vrstvou, která zabraňuje proniknutí rozlité tekutiny. Látka je díky tomu také snadno udržitelná a odolná. V případě čištění používejte čistý hadřík, do které tekutinu nasajete. V případě potřeby používejte jemnou houbičku s vlažnou mýdlovou vodou. Látka má velmi elegantní vzhled a je měkká na dotek.

Monolith

Velmi elegantní a příjemná látka na dotek, která má nadstandardní vlastnosti. Látka má ochrannou vrstvu, která chrání před rychlou absorpcí rozlité tekutiny. V případě nehody, tak máte čas tekutinu nasáknout do hadříku či houbičky. Pro čištění používejte šetrný hadřík či houbičku a vlažnou mýdlovou vodu.

Orinoco

Látka měkká na dotek a příjemná na pohled. Díky melange efektu (tkaná příze) působí látka velmi přirozeně a elegantně. Látka je odolná vůči oděru a také se snadno čistí. Pro čištění používejte jemný hadřík či houbičku a šetrné čistící prostředky na čalouněný nábytek či vlažnou mýdlovou vodu.

Sawana

Pěkná a měkká látka s jemným melange efektem (tkaná příze), který vytváří přirozený vzhled látky. Látka je odolná vůči žmolkování, oděru i slunečnímu záření. Při čištění používejte vlažnou mýdlovou vodu nebo popřípadě jemné čistící prostředky určené na čalounění nábytek.

Soft

Látka imitující pravou kůži v jemné textuře, která je velmi příjemná na dotek. Můžete si vybrat z mnoha barevných odstínů. Látka je jemná a nehodí se pro domácnosti s mazlíčky. Je však snadná na údržbu. Stačí vzít vlhký hadřík a nečistoty setřít. 

Další látky

K výběru máme velké množství dalších látek. Od klasických látek se základními vlastnostmi po prémiové látky s různými ochrannými vrstvami a velkou odolností proti oděru. Přejete-li si netradiční barvu, texturu nebo máte doma děti a mazlíčky, neváhejte nás kontaktovat. Výběr látky přizpůsobíme vašim přáním a požadavkům.

Hodnocení (0x)

Produkt zatím nikdo nehodnotil

Přidat hodnocení

Jak jste byly s produktem spokojeni?
Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Technické parametry

Dostupnost 3 - 5 týdnů
Stav nové
Záruka 2 roky
Typ provedení boxspring, manželské
Rozkládání na lůžko bez rozkládání
Materiál čalounění
Materiál čalounění eko kůže, látka
Úložný prostor s úložným prostorem
Délka 207 cm
Výška 122 cm
Šířka 142 cm
Nožky bez nožiček
Rošt bez roštu
Rozměry 140 x 200 cm
Stav zboží při dodání v demontu
Styl moderní
Místnost ložnice
Počet balíků 4
Celková hmotnost balíků 168 kg
Rozměry balíků 210x160x4 cm, 85x60x210 cm
Počet lůžek dvoulůžkové
Matrace s matrací
Topper s topperem

Přihlášení k newsletteru

Pravidelná dávka inspirace na váš e-mail

Přihlášením souhlasíte se pravidly Zásady ochrany osobních údajů