Loading...
Postele

{{ name }}

Plocha na spaní 180 x 200 cm. Boxspring manželská postel s nožičkami a elegantním zdobeným čelem. Kontinentální postel se zvedací matrací, úložným prostorem a topperem. Na výběr pestrá barevná provedení.Více informací

Potahová látka postele Adel:

Potahová látka postele Adel: Sawana 21 Potahová látka postele Adel: Soro 61 Potahová látka postele Adel: Soro 83 Potahová látka postele Adel: Paros 02 Potahová látka postele Adel: Paros 05 Potahová látka postele Adel: Kronos 09 Potahová látka postele Adel: Monolith 77
Kód: EL-06-02387
Záruka: 2 roky
{{ name }} 26 229 Kč

Detailní popis

 
Kontinentální postele poskytnou dokonalou oporu Vašemu tělu po náročném dni. Během spánku potřebujete regeneraci a tu vám tato boxspring postel poskytne. Dalším kladem této čalouněné postele jsou zvedací matrace, pod kterými se nachází praktický úložný prostor. Postel s čelem vám vaší ložnici vyladí k dokonalosti.
 

Manželská postel čalouněná

ADEL 180 x 200 cm 

 

•  kontinentální provedení se zvedacími matracemi
•  velký úložný prostor
•  stylové vysoké čelo
•  zadní strana postele není čalouněná
•  na kovových nožkách
• výběr z mnoha barevných variant
•  na vyžádání Vám zašleme vybrané vzorky potahové látky zdarma, které můžete objednat zde
 
Kontinentální postel - Kronos 29
 
Postel v provedení boxspring - potahová látka Kronos 29

 

POPIS VÝROBKU

  Americká boxspring postel je velmi oblíbená pro svou pohodlnou výšku, komfortní matrace, úložný prostor a stylové čelo. Zvedací matrace jsou vyplněny PUR pěnou o tvrdosti T25 a odolnými Bonell pružinami pro dlouhou životnost. Matrace je vysoká 20 cm se střední tvrdostí H3 a je možné ji v budoucnu vyměnit. Součástí je také 4 cm vysoký pěnový topper o tvrdosti T30. Čalouněná postel je na černých kovových nožičkách. Zadní strana postele čalouněná není. Dokonalé zpracování, velká spací plocha, úložný prostor, maximální komfort a stylové moderní řešení kontinentální postele. Celková nosnost je do 260 kg.

 
úložný prostor detail nožiček
 
Úložný prostor a detail nožiček
 

 ROZMĚRY

Šířka: 183 cm
Délka: 221 cm
Výška spaní: 57 cm
Výška čela: 118 cm
Plocha na spaní: 180 x 200 cm
 
Skutečné rozměry se mohou lišit ± 5 cm.
 
rozměry boxspring postele, ložnice
Rozměry postele na nožičkách Adel

 

POTAHOVÁ LÁTKA

Cover

Jedna z velmi příjemných látek se základními vlastnostmi, jako je odolnost vůči oděru, žmolkování a slunečnímu záření při běžném používání. Látka má pevnější strukturu a prošití nití. Pro čištění používejte vlažnou mýdlovou vodu nebo šetrné čistící prostředky na čalouněný nábytek. 

Malaga

Jedna ze základních látek pro čalouněný nábytek. Textura látky imituje přírodní bavlnu, která je drsnější avšak velmi příjemná na dotek. Elegantní i odolná proti oděru, žmolkování i slunečnímu záření.

Orinoco

Látka měkká na dotek a příjemná na pohled. Díky melange efektu (tkaná příze) působí látka velmi přirozeně a elegantně. Látka je odolná vůči oděru a také se snadno čistí. Pro čištění používejte jemný hadřík či houbičku a šetrné čistící prostředky na čalouněný nábytek či vlažnou mýdlovou vodu.

Ontario

Látka měkká na dotek připomínající svou texturou vlnu. Díky melange efektu (tkaná příze) působí látka velmi přirozeně a elegantně. Látka je odolná vůči oděru a také se snadno čistí. Pro čištění používejte jemný hadřík či houbičku a šetrné čistící prostředky na čalouněný nábytek či vlažnou mýdlovou vodu.

Sawana

Pěkná a měkká látka s jemným melange efektem (tkaná příze), který vytváří přirozený vzhled látky. Látka je odolná vůči žmolkování, oděru i slunečnímu záření. Při čištění používejte vlažnou mýdlovou vodu nebo popřípadě jemné čistící prostředky určené na čalounění nábytek.

Soft

Látka imitující pravou kůži v jemné textuře, která je velmi příjemná na dotek. Můžete si vybrat z mnoha barevných odstínů. Látka je jemná a nehodí se pro domácnosti s mazlíčky. Je však snadná na údržbu. Stačí vzít vlhký hadřík a nečistoty setřít. 

Soro

Látka, která patří mezi látky se základními vlastnostmi vhodné pro čalouněný nábytek. Látka je velurová, jednobarevná a velmi příjemná. Je odolná vůči oděru, žmolkování i slunečnímu záření. Při čištění používejte vlažnou mýdlovou vodu popř. šetrné čistící prostředky na čalouněný nábytek.

Dora

Velmi příjemná plyšová látka imitující kůži s jemným povrchem. Látka je snadná na údržbu a odolná vůči oděru při běžném používání. Péče o látku je velmi snadná, vyhýbejte se však mokrému čištění a používejte pouze šetrné čistící prostředky určené na čalouněný nábytek. 

Gusto

Velmi zajímavý design potahové látky, která je také velmi příjemná na dotek. Jedná se o látku ze 100% polyesteru, která je odolná vůči žmolkování a oděru při běžném používání. Látka má také odolnost vůči slunečnímu záření. Pro čištění používejte vlažnou mýdlovou vodu a jemný hadřík či houbičku.

Monolith

Velmi elegantní a příjemná látka na dotek, která má nadstandardní vlastnosti. Látka má ochrannou vrstvu, která chrání před rychlou absorpcí rozlité tekutiny. V případě nehody, tak máte čas tekutinu nasáknout do hadříku či houbičky. Pro čištění používejte šetrný hadřík či houbičku a vlažnou mýdlovou vodu.

Inari

Na dotek lehce drsná, ale přesto příjemná látka, která patří mezi oblíbené látky. Díky protkání dvou barev působí velmi přirozeně a elegantně. Látka Inari je odolná vůči slunečnímu záření, žmolkování i oděru při běžném používání.

Paros

Příjemná látka s plyšovou texturou, která je velmi měkká na dotek. Látka je odolná vůči rychlému vyblednutí, žmolkování a oděru. Při čištění dbejte na to, aby hadřík či houbička byla jemná a voda byla vlažná, nikoli horká. 

Kronos

Měkká látka s příjemnou texturou na dotek. Látka Kronos má vysokou odolnost vůči slunečnímu záření a tedy rychle nevybledne. Díky svým vlastnostem má vyšší odolnost také vůči oděru a žmolkování. Pro čištění látky používejte pouze jemné čistící prostředky určené pro čalouněný nábytek.

 

Hodnocení (0x)

Produkt zatím nikdo nehodnotil

Přidat hodnocení

Jak jste byly s produktem spokojeni?
Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Technické parametry

Dostupnost 3 - 5 týdnů
Stav nové
Záruka 2 roky
Typ provedení boxspring, manželské
Rozkládání bez rozkládání
Materiál čalounění
Materiál čalounění eko kůže, látka
Úložný prostor s úložným prostorem
Délka 221 cm
Výška 118 cm
Výška matrace 57 cm
Šířka 183 cm
Nožičky s nožičkami
Rošt s roštem
Rozměry 180 x 200 cm
Stav zboží při dodání v demontu
Styl industriální, moderní
Místnost ložnice
Počet balíků 4
Celková hmotnost balíků 155 kg
Rozměry balíků 185x120x20 cm, 90x90x20 cm, 92x206x44 cm
Počet lůžek dvoulůžkové
Matrace s matrací
Topper s topperem

Přihlášení k newsletteru

Pravidelná dávka inspirace na váš e-mail

Přihlášením souhlasíte se pravidly Zásady ochrany osobních údajů