Loading...
Kuchyňské linky

{{ name }}

Kuchyňské linky

{{ name }}

Šířka 180 cm. Přímá kuchyně,  Sestava se skládající se z šesti skříněk s možností levého i pravého otevírání dvířek, interiér skříněk v bílé barvě, kovové úchytky. Skříňky opatřené panty se systémem tichého dovírání. Nabídka neobsahuje pracovní desku, kterou je potřeba v délce 180 cm přikoupit zvlášť.Více informací

Barevné provedení:

Barevné provedení: bilá lesk Barevné provedení: šedá Barevné provedení: Bežová lesk Barevné provedení: červená lesk

Pracovní deska hloubka 60 cm:

Pracovní deska hloubka 60 cm: Bez pracovní desky Pracovní deska hloubka 60 cm: Bílá - 28 mm Pracovní deska hloubka 60 cm: Borovice bílá - 28 mm Pracovní deska hloubka 60 cm: Dub lancelot - 28 mm Pracovní deska hloubka 60 cm: Granit - 28 mm Pracovní deska hloubka 60 cm: Nubian - 28 mm Pracovní deska hloubka 60 cm: Bílá ipanema - 38 mm Pracovní deska hloubka 60 cm: Metalic - 38 mm Pracovní deska hloubka 60 cm: Mramor Roma - 38 mm Pracovní deska hloubka 60 cm: Šedá kalcitová - 38 mm Pracovní deska hloubka 60 cm: Dub lancelot - 38 mm Pracovní deska hloubka 60 cm: Dub artisan - 38 mm Pracovní deska hloubka 60 cm: Platina - 38 mm
Dostupnost: 1 - 2 týdny
Kód: ST-05-02448
Záruka: 2 roky
{{ name }} 13 593 Kč 10 821 Kč

Detailní popis

 
 
Sháníte stylovou kuchyň za skvělé peníze? Pak jste ji právě našli na Procentov.cz . I malé kuchyňské linky mohou okouzlit svým provedením. Jasným důkazem je tato bílá kuchyňská linka, která je vhodná pro malé kuchyně. I tak ale nabízí pracovní desku o šířce 180 cm, spoustu úložného prostoru a stylový design díky korpusu v šedém provedení. Tak už neváhejte a objednávejte z pohodlí domova ještě dnes.
 
 

Rovná kuchyňská linka 180 cm

HULK

 
• šířka kuchyňské linky 180 cm
• 6 kuchyňských skříněk
• univerzální otevírání dvířek
• matný šedý korpus s bílými dvířky ve vysokém lesku
•  bez pracovní desky, dřezu a baterie
•  pracovní deska 180 cm za příplatek
 
 kuchyně, kuchyňská linka, kuchyňské linky, přímá kuchyně, kuchyně bílá s leskem 180 cm

Vizualizace: Přímá kuchyňská linka 180 cm v bílé variantě ve vysokém lesku. Součástí není pracovní deska, dřez, baterie ani kuchyňské spotřebiče. Pracovní deska 180 cm za příplatek.
 

 

POPIS KUCHYNĚ

Sestava se skládá ze tří spodních a tří horních skříněk. Celková šířka kuchyňské linky je 180 cm. Pracovní deska není součástí nabídky. Hloubka spodních skříněk bez pracovní desky je 52 cm. Celková hloubka skříňky při zakoupení pracovní desky je 60 cm, protože pracovní deska v zadní části skříňky přesahuje. Vyobrazená sestava je pouze návrhem k sestavení - jednotlivé skříňky si můžete sami libovolně sestavit.

 

rozměry kuchyňské linky
 
Rozměry kuchyně 180 cm v zhotovené v bílé barvě
 

Kuchyňská linka Hulk je vyrobena z laminované dřevotřískové desky o síle 16 mm. Hrany kuchyňských skříněk jsou melaminové. Kuchyňské skříňky mají kovové úchytky a jsou vyrobené v barevné kombinaci šedá matná/bílá lesklá. Dvířka kuchyňských skříněk jsou lehce omyvatelná a díky současným grafickým možnostem bývají tyto imitace často k nerozeznání od originálu. Výhodou je univerzální otevírání dvířek. Na základě Vašich požadavků si můžete nastavit pravé nebo levé otevírání skříňky.

Součásti kuchyňské linky není pracovní deska, kterou je potřeba dokoupit zvlášť. Vybrat si můžete z bohaté nabídky barev pracovní desku o síle 28 mm nebo 38 mm. Součásti nabídky nejsou kuchyňské spotřebiče, dřez ani baterie. Můžete si je však doobjednat z naší nabídky doplňků a příslušenství.

 

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

ČÍM SI MŮŽETE SVOU SESTAVU ROZŠÍŘIT

 

Kuchyňská pracovní deska

Kuchyňská sestava je bez pracovní desky. Můžete si ji však přikoupit a vybrat si z bohaté nabídky barev a dekorů. Nabízíme pracovní desky o síle 28 mm a 38 mm a hloubce 60 cm. Za příplatek obdržíte pracovní desku o délce 180 cm, která je vhodná pro tuto kuchyňskou sestavu. Uvedená cena u pracovní desky je za pracovní desku dlouhou 180 cm.

 

Doplňky a příslušenství

V naší nabídce doplňků a příslušenství naleznete především nerezové dřezy a nerezové dřezové baterie. Toto příslušenství není součásti nabídky kuchyňských sestav, ale můžete si je dokoupit k Vámi vybrané kuchyňské lince. Nezapomeňte si prohlédnout také granitové sety dřezů a baterií, dekorační panely nebo organizéry do kuchyňských skříněk, které jsou velmi oblíbené.

 

baterie chromdřezy s odkapávačem

 

Po kliknutí na příslušný obrázek se dostanete na související produkty – baterie, dřezy, dekorační panely, organizéry

 

 

Pracovní desky

01 - Bílá - 28 mm

 

02 - Bílá ipanema - 38 mm

 

03 - Borovice bílá - 28 mm

 

04 - Dub artisan - 38 mm

 

05 - Dub lancelot - 28 mm

 

06 - Dub lancelot - 38 mm

 

07 - Granit - 28 mm

 

08 - Metalic - 38 mm

 

09 - Mramor Roma - 38 mm

 

10 - Nubian - 28 mm

 

11 - Platina - 38 mm

 

12 - Šedá kalcitová - 38 mm

 

 

 

Hodnocení (0x)

Produkt zatím nikdo nehodnotil

Přidat hodnocení

Jak jste byly s produktem spokojeni?
Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Technické parametry

Dostupnost 1 - 2 týdny
Stav nové
Záruka 2 roky
Typ provedení přímé
Materiál lamino
Dolní / horní řada 180 / 180 cm
Šířka 180 cm
Stav zboží při dodání v demontu
Osvětlení bez osvětlení
Styl moderní
Povrch lesklé

Přihlášení k newsletteru

Pravidelná dávka inspirace na váš e-mail

Přihlášením souhlasíte se pravidly Zásady ochrany osobních údajů