Loading...
Matrace

{{ name }}

Matrace
{{ name }}

Matrace je dostupná v několika rozměrových variantách. Oboustranná matrace s tvrdostí H1 - velmi měkká a H3 středně tvrdá. Vysoká 21 cm. Nosnost 150 kg. Sedmi zónová matrace složená z Visco pěny a PUR (polyuretanové). 

 Více informací

Rozměry matrace:
Rozměry matrace: 80 x 200 cm Rozměry matrace: 90 x 200 cm Rozměry matrace: 100 x 200 cm Rozměry matrace: 120 x 200 cm Rozměry matrace: 140 x 200 cm Rozměry matrace: 160 x 200 cm Rozměry matrace: 180 x 200 cm Rozměry matrace: 200 x 200 cm
Kód: ME-06-05187
Záruka: 2 roky
{{ name }} 5 972 Kč

Detailní popis

 

Naprostý král komfortu a pohodlí, matrace Oraha! Taštičková matrace se díky odolnému a elastickému materiálu skvěle přizpůsobí Vašemu přirozenému zakřivení těla. Oboustranná matrace Oraha je navíc z jedné strany vyztužena přírodní kokosovou vrstvou, která má antialergické účinky a je vhodná pro osoby s nadměrným pocením.

 

Taštičková matrace

ORAHA

  

• 8 rozměrů
• výška matrace 21 cm
• tvrdost H1 - velmi měkká, H3 - středně tvrdá
•  PUR pěna
•  paměťová pěna Visco
•  kokosová rohož
•  nosnost 150 g 
•  odnímatelný, pratelný a antialergenní potah
 
Skutečné rozměry se mohou lišit ± 1 - 2 cm.
 
Taštičková matrace Oraha
 
Taštičková matrace se systémem 7 zón Oraha

 

POPIS VÝROBKU

Taštičková matrace Oraha je z obou stran vyplněna Viscoelastickou pěnou silnou 4 cmPUR (polyuretanovou) pěnou silnou 2 cm. Viscoelastická pěna je známá také pod názvem paměťová nebo líný pěna, která snižuje tlak na cévy, reaguje na teplotu a zvyšuje komfort spánku. 7 anatomických zón matrace v kombinaci s paměťovou pěnou poskytuje dostatečnou oporu zad. Z jedné strany matrace je umístěna kokosová rohož. Jednotlivá kokosová vlákna jsou propojena pružným latexem, což umožňuje kokosové desce zvýšit tuhost matrace a zároveň zachovat její pružnost. Kokosové vlákno je díky své přírodní struktuře prodyšné a má antialergické vlastnosti. 1 m² jádra matrace tvoří 508 pružin propojených v samostatných taštičkách. Antialergenní potah je pro snadné praní opatřen zipem.

 

Taštičková matrace Oraha

Vrstvy matrace

 

PUR pěna

Polyuretanová pěna - 2 cm 

Velmi elastická pěna, která se přizpůsobí tvaru těla a poskytne správnou oporu při spánku. Díky flexibilitě a pružnosti je PUR pěna vhodná pro děti. Pěna správně optimálně cirkuluje vzduch a vytváří tepelnou izolaci matrace.

Paměťová pěna

Paměťová pěna - 4 cm

Unikátní typ polyuretanové pěny s otevřenou buněčnou strukturou, která mění svoji tvrdost v závislosti na teplotě těla. Matrace se pod váhou těla přizpůsobí tvaru a po odstranění tlaku se materiál navrací do původního stavu.

taštičkové pružiny

Taštičkové pružiny

Jedná se o dvojitě kalené ocelové pružiny, které jsou zabalené v textilním obalu tzv. taštičce. Pružiny rozdělují matraci do 7 zón, z nichž každá má odpovídající podporu pro danou část těla. Pružiny fungují nezávisle na sobě, takže dva lidé, kteří spí vedle sebe, nepociťují nepohodlí kvůli vrtění druhého člověka.

 

kokosové vlákno

Kokosové vlákno

Jedná se o přírodní, 100% ekologickou surovinu získanou z kokosových skořápek. Kokosová vlákna jsou lehká a vzdušná, stejně tak velmi odolná a pružná, odolná proti vlhkosti a deformacím. Zlepšují cirkulaci vzduchu uvnitř matrace, čímž zabraňují nadměrnému pocení. Kokos má také antialergenní vlastnosti, zabraňuje rozvoji plísní a roztočů.

 

TVRDOST MATRACE

H1

Matrace s tvrdostí H1 = měkká matrace. S maximální nosností do 40 kg. Vhodná především pro děti.

H3

Matrace s tvrdostí H3 = středně tvrdá matrace. S nosností 70 - 110 kg. Patří mezi nejoblíbenější tvrdosti u dospělých lidí.

 

Hodnocení (0x)

Produkt zatím nikdo nehodnotil

Přidat hodnocení

Jak jste byly s produktem spokojeni?
Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Technické parametry

Dostupnost 1 - 3 týdny
Stav nové
Záruka 2 roky
Typ provedení taštičkové
Materiál deska z kokosových vláken, polyuretanová pěna, taštičky, termoplastická pěna Visco
Výška matrace 21 cm
Tvrdost matrace H1 - měkká, H3 - středně tvrdá
Potah prošívaný antialergenní potah se zipem
Oboustranná matrace ano
Rozměry 100 x 200 cm, 120 x 200 cm, 140 x 200 cm, 160 x 200 cm, 180 x 200 cm, 200 x 200 cm, 80 x 200 cm, 90 x 200 cm
Stav zboží při dodání ihned k použití
Místnost ložnice

Přihlášení k newsletteru

Pravidelná dávka inspirace na váš e-mail

Přihlášením souhlasíte se pravidly Zásady ochrany osobních údajů