Loading...

Varianty matracíMatrace máme dostupné v několika rozměrech a materiálech, jako jsou visco paměťová pěna, bio green pěna, studená pěna, pur pěna, latex, koňská žíně, mořská tráva, kokosová deska. Nabízíme spoustu různý potahových materiálů matrací. Například damaškový potah, easy clean, potah s Aloe vera, vodonepropustný zdravotnický potah, bambusový potah.VELIKOSTI MATRACÍ    80 x 190 cm

 80 x 200 cm

 85 x 195 cm

 90 x 190 cm

 90 x 200 cm

100 x 200 cm

120 x 200 cm

140 x 200 cm

160 x 200 cm

180 x 200 cm

na míru


POTAHOVÉ MATERIÁLY
Damaškový jednoduchý potah

Kvalitní matracový damašek opatřený zipem s možností čištění. Potah je jemný a velmi houževnatý Doporučujeme na jednodušší matrace pro nepříliš náročného zákazníka.


Damaškový potah s dutým vláknem

Potah z kvalitního a pevného damašku prošitého vrstvou mykaného dutého vlákna s pamětí. Neslehává se. Je opatřený zipem s možností čištění. . Je alergicky neutrální.


Matracový potah Easy clean

Luxusní strečová látka je prošitá vrstvou mykaného dutého vlákna s pamětí. Neslehává se. Potah je opatřen děleným zipem s možností rozdělení potahu na dvě poloviny. Pratelný na 60 °C. Svojí měkkostí podstatně zvyšuje komfort ležení. Je alergicky neutrální.


Matracový potah TASTEX® zima/léto

U tohoto potahu je rozlišena zimní a letní strana. Letní strana obsahuje výtažky z břízy, které mají v létě chladivý efekt. Zimní strana obsahuje výtažky z rostlin a květů, které stimulují krevní oběh a mají hřejivý efekt vhodný pro chladnější měsíce v roce. Potah můžete rozdělit na dvě poloviny a prát v pračce až na 60°C.


Matracový potah Aloe vera

Látka je prošitá vrstvou mykaného dutého vlákna s pamětí. Neslehává se. Potah je opatřený děleným zipem, který se dá rozdělit na dvě poloviny, což usnadňuje praní, které je možné až na 60 °C. Přímo do vláken jsou vetkány mikrokapsle s výtažky rostliny Aloe vera, které mají antibakteriální účinky a odpuzují prach. Velmi vhodná je pro ty, kteří trpí nadměrnou potivostí. Jedná se o tzv. funkční potah


Vodonepropustný zdravotnický potah

Tato látka je díky speciálnímu zátěru vodonepropustná, ale propustí vodní páru. Tím zajistí vysoký komfort ležení. Je omyvatelná, pratelná na 95 °C, nehořlavá, odolná plísním a bakteriím a desinfikovatelná běžnými desinfekčními prostředky. Je vhodná při pravidelné inkonintenci pro snadnou údržbu.


Vodonepropustný potah Healt care

Velmi diskrétní froté, vodonepropustný matracový potah, propustný pro vodní páry. Umožní Vaší matraci dýchat a zároveň ji ochrání před vniknutím tekutin. Možnost praní až na 95°C. Alergicky neutrání. Opatřený zipem. Je vhodný při nepravidelném úniku moči.


Luxusní potah Silver active

Luxusní matracový potah s molekulami aktivního stříbra, které přirozenou cestou likviduje bakterie. Je bohatě prošitý sedmidutinovým vláknem s perfektní tepelnou izolací. Potah je opatřen děleným zipem pro snadnou údržbu. Možnost praní v pračce až na 60°C.


MEDICO

Velmi příjemná strečová látka prošitá mykaným dutým vláknem s pamětí. Neslehává se. Možnost praní až na 60°C zajistí Vašemu lůžku maximální komfort a hygienu. Potah je opatřen děleným zipem pro snadné praní. 


Matracový potah Bamboo

Luxusní potah vyrobený z celulózy získané ze 100% přírodního bambusu. Potah velmi dobře odvádí vlhkost a pomáhá regulovat tělesnou teplotu. Je prošitý dutým vláknem. Dělěný zip okolo celé matrace umožňuje rozpůlení potahu na dvě poloviny, které je možné samostatně oprat v pračce až na 60°C.


POUŽITÉ MATERIÁLY
VISCO

Paměťová pěna, přizpůsobivá tělu, rozkládá hmotnost těla a vytváří protitlak.


BIO Green

BIOGREEN je revoluční certifikovaná pěna, která přináší nový rozměr do světa zdravého spánku. Při jeho výrobě jsou používány materiály z obnovitelných zdrojů, které neznečišťují životní prostředí. Obsahuje esenciální přírodní oleje z kokosových ořechů, lnu a vlny. BIOGREEN se vyznačuje tvarovou stálostí, pružností a dlouhou životností.


HR

Studená pěna, prodyšná a komfortní pěna, odvádí vlhkost z lůžka.


PUR

Hojně používaná pěna při výrobě matrací. Ve vyšších hustotách poskytuje dobrou oporu těla a tvarovou stálost. V našich matracích používáme vždy PUR pěny s vyšší objemovou hmotností. Můžete se spolehnout, že naše matrace vydrží.


BIO PUR

Vysocekvalitní a certifikovaná bio pěna obsahující extrakty ze sóji.


RE

RE - pojená směs pěn, tuhá deska, která poskytuje vybornou tuhost a oporu páteře.


Visco Aloe Vera

Paměťová pěna s esenciálními extrakty Aloe Vera, rozkládá hmotnost těla a vytváří protitlak.


Visco Heřmánek

Paměťová pěna s esenciálními extrakty Heřmánku, rozkládá hmotnost těla a vytváří protitlak.

Heřmánek je jedna z nejznámějších bylinek. Jeho květy potkáme téměř na každé louce. Jeho léčivé účinky jsou známé od nepaměti. Pomáhá proti stresu. Prohlubuje spánek. Má hojivé účinky. Léčí a zmírňuje svědění při kožních onemocněních. je desinfekční a uvolňuje křeče.


Visco Levandule

Paměťová pěna s esenciálními extrakty Levandule, rozkládá hmotnost těla a vytváří protitlak.


LATEX

Směs přírodního kaučuku, přizpůsobivý tělu, výborně rozkládá hmotnost těla a vytváří protitlak.


Koňská žíně

Koňské žíně jsou využívány již stovky let a neustále potvrzující své jedinečné a nenahraditelné vlastnosti. Pravé koňské žíně, určené pro Vaši matraci, se získávají z koňské hřívy a ocasu a jde tak o zcela přírodní a kvalitní produkt, který žádným způsobem koně nepoškozuje. Jsou velmi vhodným materiálem pro náplň matrace, a to především pro svou lehkost, vzdušnost a prodyšnost. Mají výbornou schopnost akumulovat teplo. Díky specifické pružnosti žíní se matrace přizpůsobí zátěži a opět se dokáže navrátit do svého původního tvaru. Vynikajícím způsobem dokáží zajistit odvod vodníchpar z vlhkosti vyloučené lidským tělem během spánku a zachovávají tak hygienu lůžka. Senzibilové dokonce tvrdí, že tento produkt živočišného původu dokáže odklánět patogenní zóny od postele, které mohou narušovat klid při odpočinku. Vysoká životnost Vám zajistí komfortní a zdravý spánek.


Mořská tráva

Mořská tráva se získává ekologicky šetrným způsobem z kvetoucí rostliny rostoucí ve slané vodě. Blahodárně působí na tělo svými aromaterapeutickými účinky. Mezi její vlastnosti patří výborná elasticita, díky které si matrace udržuje svůj původní tvar a to i po značném zatížení a dosahuje dlouhé životnosti. Přirozeným způsobem odvádí vlhkost vyloučenou lidským tělem za spánku a následně ji odventiluje z matrace ven, čímž zabraňuje jejímu znehodnocování, v podobě usazování plísní a roztočů. Náplně z mořské trávy jsou lehké a pružné, přesto ale odolné a poskytují páteři dokonalou opěru. Výborná prodyšnost a vzdušnost, přírodní materiál a šetrný přístup k člověku i přírodě, řadí tento typ matrace mezi vysoce komfortní.


Kokosová deska

Kokosové vlákno se získává z kůry nedozrálých plodů kokosové palmy a nejčastěji pochází Srí Lanky a Indie. Vlákna jsou dutá, složená až z 65 % vzduchu, ale přesto velmi pevná. Disponují dobrými izolačními vlastnostmi a vysokou elasticitou. Cennou vlastností kokosových vláken je odolnost proti houbám, bakteriím, vlhkosti a hnilobě, izolují proti horku a nenapadají je myši a hmyz. Přirozeným způsobem odvádí vlhkost vyloučenou lidským tělem za spánku a následně ji odventiluje z matrace ven, čímž zabraňuje jejímu znehodnocování, v podobě usazování plísní a roztočů. Pružná, ale pevná matrace poskytne dokonalou opěru páteře během odpočinku a díky své dlouhé životnosti Vám zajistí klidný, komfortní a zdravý spánek. Materiál je ekologický a snadno rozložitelný.


Přihlášení k newsletteru

Pravidelná dávka inspirace na váš e-mail

Přihlášením souhlasíte se pravidly Zásady ochrany osobních údajů