Loading...

O nás

o nás

Kdo jsme?

Především jsme rodina. Petra, Mirek a Oliverek.. Ale jsme také Procentov.cz . Jednatelka, zakladatel a nástupce junior :) 

Procentov vám dá víc..

Proč "Procentov" a proč "dá vám víc"?

Jsme zákazníci jako vy. Produkty, které nabízíme na eshopu, si také sami kupujeme do svých domovů.

Jako zákazníci - nechceme platit za zbytečný luxus, ale zároveň nechceme kupovat nekvalitní výrobky. Tím se řídíme i v podnikání.

Na náš eshop hledáme produkty s optimálním poměrem cena/výkon - proto jsme mu dali název Procentov. Na eshopu nabízíme: fortelný nábytek za férové ceny - což znamená více kvality za méně peněz - proto máme dovětek "dá vám víc..". 

Proč to děláme?

Protože nás to baví a protože věříme hodnotám, které přinášíme našim zákazníkům. Věříme, že nábytek je duší domova i kanceláře. A věříme, že s dobrým nábytkem se kvalita života zlepšuje. Tady je pár důvodů, proč si to myslíme:

Když proměníte prostor, proměníte život..

Osobní pohodlí a zdraví - ergonomicky navržený nábytek, může předcházet bolestem zad a jiným zdravotním problémům spojeným s dlouhodobým sezením nebo ležením. Kvalitní matraci, pohodlné křeslo nebo stůl ve správné výšce nepovažujeme za luxus, ale za potřebné produkty zásadně ovlivňující naše fyzické a psychické zdraví.

Estetická hodnota a atmosféra - nábytek nezpochybnitelný vliv na estetiku a atmosféru prostoru. Proměna nábytku může mít okamžitý a dramatický vliv na vzhled a pocit z našeho domova nebo kanceláře. Správně zvolený nábytek může prostor oživit, dodat mu charakter a odrazit osobnost majitele. Ať už hledáme moderní minimalismus nebo teplý rustikální styl, nábytek je klíčem k dosažení požadovaného vzhledu.

Zlepšení produktivity - mnoho z nás doma pracuje. Nábytek je klíčovým prvkem pro zvýšení naší produktivity. Správně zvolený kancelářský nábytek může zlepšit naši schopnost soustředit se a efektivně pracovat. V prostředí, které je vizuálně příjemné a fyzicky pohodlné, se naše mysl může lépe soustředit a být produktivnější.

Mirek přišel s myšlenkou založit eshop Procentov. Má na starosti novinky, inovace, výběr sortimentu a směr, kterým se firma ubírá.

Jednatelka Petra řídí finance, řeší provozní záležitosti a zákaznickou linku. Nejvíce tíhne k zákaznické péči, se kterou má mnohaleté zkušenosti.

Tomáš je IT specialista. Má na starosti veškeré technické nastavení webu, stará se o marketing a vůbec je nepostradatelnou součástí naší rodiny.

Přihlášení k newsletteru

Pravidelná dávka inspirace na váš e-mail

Přihlášením souhlasíte se pravidly Zásady ochrany osobních údajů