Loading...
Kuchyňské linky

{{ name }}

Kuchyňské linky
{{ name }}

Rozměry 250 x 240 x 180 cm. Kuchyňská linka do U se skládá z 18 skříněk s kovovými úchytkami a dvou regálů s policemi. Bílé čelo a korpus v dekoru dub artisan. Součástí nabídky nejsou spotřebiče a pracovní deska. Tu lze spolu s dřezem a odpadkovým košem za příplatek přiobjednat. Sestavení skříněk lze nakombinovat podle Vašich představ. Nabízí možnost levostranného i pravostranného otevírání dvířek.Více informací

Barevné provedení:
Barevné provedení: Dub artisan
Kód: ST-05-03496
Záruka: 2 roky
{{ name }} 55 607 Kč

Detailní popis

 
 
Inspirujte se romantickým francouzským venkovem a vneste špetku romantiky do svého domova. Moderní kuchyňská linka v provence stylu Vás jen tak neomrzí. Díky jemnému provedení bez zbytečných příkras si můžete kuchyň dozdobit svěžími bylinkami a dekoracemi podle Vašeho gusta. Bílá kuchyňská linka prosvětlí Váš domov a vdechne špetku nostalgie. S touto kuchyní zaručeně nešlápnete vedle.
 
 
Kuchyňská linka do U

PROVENCE
 
• rozměry 250 x 240 x 180 cm
• 18 kuchyňských skříněk
• univerzální otevírání dvířek
• barevné provedení bílá/dub artisan
•  bez pracovní desky, dřezu a baterie
•  pracovní deska za příplatek
 
 Kuchyně ve tvaru u v kombinaci barev bílé a dubu artisan

Vizualizace: Kuchyně ve stylu provence v barevném provedení bílá/dub artisan. Hloubka pracovní desky 60 cm. Spotřebiče nejsou součástí nabídky.
 

 

POPIS KUCHYNĚ

Sestava se skládá z šesti spodních, devíti horních a třech vysokých skříněk. Celková šířka kuchyňské sestavy je 670 cm. Pracovní deska není součástí nabídky. Hloubka spodních skříněk bez pracovní desky je 52 cm. Celková hloubka skříňky při zakoupení pracovní desky je 60 cm, protože pracovní deska v zadní části skříňky přesahuje. Hloubka vysokých skříněk je 57 cm. Vyobrazená sestava je pouze návrhem k sestavení - jednotlivé skříňky si můžete sami libovolně sestavit.

 

Rozměry kuchyňské linky
 
Rozměry moderní kuchyně Provence
 

Kuchyňská linka Provence je vyrobena z laminované dřevotřískové desky o síle 16 mm. Hrany kuchyňských skříněk jsou melaminové. Kuchyňské skříňky mají kovové úchytky a jsou vyrobené v kombinaci dvou dekorů matné bílé a dubu artisan. Dvířka kuchyňských skříněk jsou lehce omyvatelná. Výhodou je univerzální otevírání dvířek. Na základě Vašich požadavků si můžete nastavit pravé nebo levé otevírání skříňky.

Součásti kuchyňské linky není pracovní deska, kterou je potřeba dokoupit zvlášť. Vybrat si můžete z bohaté nabídky barev pracovní desku o síle 28 mm nebo 38 mm. Součásti nabídky nejsou kuchyňské spotřebiče, dřez ani baterie. Můžete si je však doobjednat z naší nabídky doplňků a příslušenství.

 

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

ČÍM SI MŮŽETE SVOU SESTAVU ROZŠÍŘIT

 

Kuchyňská pracovní deska

Kuchyňská sestava je bez pracovní desky. Můžete si ji však přikoupit a vybrat si z bohaté nabídky barev a dekorů. Ceny desky za běžný metr se liší v závislosti na hloubce pracovní desky.

 

Doplňky a příslušenství

V naší nabídce doplňků a příslušenství naleznete především nerezové dřezy a nerezové dřezové baterie. Toto příslušenství není součásti nabídky kuchyňských sestav, ale můžete si je dokoupit k Vámi vybrané kuchyňské lince. Nezapomeňte si prohlédnout také granitové sety dřezů a baterií, dekorační panely nebo organizéry do kuchyňských skříněk, které jsou velmi oblíbené.

 

baterie chromdřezy s odkapávačem

 

Po kliknutí na příslušný obrázek se dostanete na související produkty – baterie, dřezy, dekorační panely, organizéry

 

Hodnocení (0x)

Produkt zatím nikdo nehodnotil

Přidat hodnocení

Jak jste byly s produktem spokojeni?
Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Technické parametry

Dostupnost 1 - 2 týdny
Stav nové
Záruka 2 roky
Typ provedení do U
Materiál lamino
Dekor dub artisan
Dolní / horní řada 670 / 470 cm
Šířka 670 cm
Stav zboží při dodání v demontu
Osvětlení bez osvětlení
Styl moderní, provence
Povrch matné

Přihlášení k newsletteru

Pravidelná dávka inspirace na váš e-mail

Přihlášením souhlasíte se pravidly Zásady ochrany osobních údajů