Loading...
Sedací soupravy

{{ name }}

Šířka pohovky 235 cm, šířka křesla 107 cm. Sedací sestava složená z trojmístné rozkládací pohovky s úložným prostorem a křesla. Sedací sestava je dostupná v mnoha barevných variantách. Dva polštářky jsou součástí nabídky. Více informací

Potahová látka sedací sestavy Armen:

Potahová látka sedací sestavy Armen: Sawana 14 Potahová látka sedací sestavy Armen: Sawana 21 Potahová látka sedací sestavy Armen: Soro 61 Potahová látka sedací sestavy Armen: Cover 87 Potahová látka sedací sestavy Armen: Gusto 69 Potahová látka sedací sestavy Armen: Kronos 13 Potahová látka sedací sestavy Armen: Kronos 19 Potahová látka sedací sestavy Armen: Omega 68 Potahová látka sedací sestavy Armen: Ontario 96 Potahová látka sedací sestavy Armen: Paros 02 Potahová látka sedací sestavy Armen: Soft 33 Potahová látka sedací sestavy Armen: Matt velvet 68 Potahová látka sedací sestavy Armen: Matt velvet 75 Potahová látka sedací sestavy Armen: Monolith 77
Kód: EL-07-02235
Záruka: 2 roky
{{ name }} 26 521 Kč

Detailní popis

 
Udělejte parádu se sedací sestavou, která se skládá z rozkládací trojmístné pohovky a pohodlného křesla. Tato sedací souprava 3+1 dostane nejen Vás, ale i Vaše návštěvy. Díky široké nabídce barevných variant je sedací sestava do obývacího pokoje nebo i kanceláře dostupná pro všechny. Dekorační polštáře jsou součástí nabídky a třešničkou na dortu této skvělé nabídky. Neváhejte a nakupujte moderní nábytek na Procentov.cz.
 

Sedací sestava 3+1

ARMEN

rozkládacíúložný prostor
 
•  rozměry pohovky: 235 x 86 x 95 cm (ŠxVxH)
•  rozměry křesla: 107 x 86 x 92 cm (ŠxVxH)
•  rozkládací trojmístná pohovka s úložným prostorem
•  dva polštářky součástí nabídky
•  zadní část nábytku je čalouněná
•  na vyžádání Vám zašleme vybrané vzorky potahové látky zdarma, které můžete objednat zde
• vlastní výběr potahových látek uveďte u objednávky do poznámky a vyberte variantu "Vlastní výběr barev"
 
sedací souprava s křeslem - Cover 87
 
Sedací sestava 3+1 Armen - barevné provedení Cover 87 (2x polštářek v ceně ve stejném potahu)
 

POPIS VÝROBKU

Tato sedací sestava je vyrobena z borovicového dřeva v kombinaci s nábytkovou deskou. Sestava se skládá z trojmístné rozkládací pohovky (mechanismus typu DL), která disponuje úložným prostorem a dále pohodlného křesla. Pohovka i křeslo jsou vyplněny PUR pěnou s tvrdosti T30 (sedací část) a T25 (opěrná část) dále také odolnými vlnovými pružinami pro dlouhou životnost. Nosnost sedačky je 130 kg na každé sedací místo. Celková nosnost pohovky je 240 kg a křesla 110 kg. Zadní část nábytku je čalouněná. Sedací sestava je dostupná v mnoha barevných variantách. Dva dekorační polštářky jsou součástí nabídky ve stejném potahu jako sedací sestava. Je možné zvolit také odlišný potah polštářků. V tomto případě se na nás obraťte.
 
Spací plocha - Cover 87 úložný prostor - Cover 87
 
Spací plocha a úložný prostor
 

ROZMĚRY POHOVKY

Šířka: 235 cm
Výška bez polštářů: 73 cm
Výška včetně polštářů: 86 cm
Hloubka: 95 cm
Výška sedu: 44 cm
Hloubka sedu: 46 cm
Spací plocha: 133 x 196 cm
 
Skutečné rozměry se mohou lišit ± 5 cm.
 
rozměry pohovky
Rozměry rozkládací pohovky Armen
 

ROZMĚRY KŘESLA

Šířka: 107 cm
Výška bez polštářů: 73 cm
Výška včetně polštářů: 86 cm
Hloubka: 92 cm
Výška sedu: 44 cm
Hloubka sedu: 46 cm
 
Skutečné rozměry se mohou lišit ± 5 cm.
 
rozměry křesla Armen
Rozměry křesla Armen

 

POTAHOVÁ LÁTKA

Cover

Jedna z velmi příjemných látek se základními vlastnostmi, jako je odolnost vůči oděru, žmolkování a slunečnímu záření při běžném používání. Látka má pevnější strukturu a prošití nití. Pro čištění používejte vlažnou mýdlovou vodu nebo šetrné čistící prostředky na čalouněný nábytek.

Gusto

Velmi zajímavý design potahové látky, která je také velmi příjemná na dotek. Jedná se o látku ze 100% polyesteru, která je odolná vůči žmolkování a oděru při běžném používání. Látka má také odolnost vůči slunečnímu záření. Pro čištění používejte vlažnou mýdlovou vodu a jemný hadřík či houbičku.

Matt velvet

Látka se speciální ochrannou vrstvou, která zabraňuje proniknutí rozlité tekutiny. Látka je díky tomu také snadno udržitelná a odolná. V případě čištění používejte čistý hadřík, do které tekutinu nasajete. V případě potřeby používejte jemnou houbičku s vlažnou mýdlovou vodou. Látka má velmi elegantní vzhled a je měkká na dotek.

Kronos

Měkká látka s příjemnou texturou na dotek. Látka Kronos má vysokou odolnost vůči slunečnímu záření a tedy rychle nevybledne. Díky svým vlastnostem má vyšší odolnost také vůči oděru a žmolkování. Pro čištění látky používejte pouze jemné čistící prostředky určené pro čalouněný nábytek.

Monolith

Velmi elegantní a příjemná látka na dotek, která má nadstandardní vlastnosti. Látka má ochrannou vrstvu, která chrání před rychlou absorpcí rozlité tekutiny. V případě nehody, tak máte čas tekutinu nasáknout do hadříku či houbičky. Pro čištění používejte šetrný hadřík či houbičku a vlažnou mýdlovou vodu.

Omega

Příjemná látka s jemnou a měkkou texturou na dotek s drobnými chloupky. Látka je prodyšná a odolná vůči oděru, žmolkování i slunečnímu záření při běžném užívání. Při čištění látky používejte nejlépe suché čištění popř. vlažnou mýdlovou vodu či šetrné čistící prostředky určené na čalouněný nábytek.

Ontario

Látka měkká na dotek připomínající svou texturou vlnu. Díky melange efektu (tkaná příze) působí látka velmi přirozeně a elegantně. Látka je odolná vůči oděru a také se snadno čistí. Pro čištění používejte jemný hadřík či houbičku a šetrné čistící prostředky na čalouněný nábytek či vlažnou mýdlovou vodu.

Paros

Příjemná látka s plyšovou texturou, která je velmi měkká na dotek. Látka je odolná vůči rychlému vyblednutí, žmolkování a oděru. Při čištění dbejte na to, aby hadřík či houbička byla jemná a voda byla vlažná, nikoli horká.

Sawana

Pěkná a měkká látka s jemným melange efektem (tkaná příze), který vytváří přirozený vzhled látky. Látka je odolná vůči žmolkování, oděru i slunečnímu záření. Při čištění používejte vlažnou mýdlovou vodu nebo popřípadě jemné čistící prostředky určené na čalounění nábytek.

Soft

Látka imitující pravou kůži v jemné textuře, která je velmi příjemná na dotek. Můžete si vybrat z mnoha barevných odstínů. Látka je jemná a nehodí se pro domácnosti s mazlíčky. Je však snadná na údržbu. Stačí vzít vlhký hadřík a nečistoty setřít. 

Soro

Látka, která patří mezi látky se základními vlastnostmi vhodné pro čalouněný nábytek. Látka je velurová, jednobarevná a velmi příjemná. Je odolná vůči oděru, žmolkování i slunečnímu záření. Při čištění používejte vlažnou mýdlovou vodu popř. šetrné čistící prostředky na čalouněný nábytek.

Další látky

K výběru máme velké množství dalších látek. Od klasických látek se základními vlastnostmi po prémiové látky s různými ochrannými vrstvami a velkou odolností proti oděru. Přejete-li si netradiční barvu, texturu nebo máte doma děti a mazlíčky, neváhejte nás kontaktovat. Výběr látky přizpůsobíme vašim přáním a požadavkům.

 

Hodnocení (0x)

Produkt zatím nikdo nehodnotil

Přidat hodnocení

Jak jste byly s produktem spokojeni?
Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Technické parametry

Dostupnost 1 - 2 týdny
Stav nové
Záruka 2 roky
Typ provedení s křeslem
Rozkládání na lůžko rozkládací
Materiál čalounění eko kůže, látka
Úložný prostor s úložným prostorem
Výška 86 cm
Plocha na spaní 133 x 196 cm
Šířka 235 cm
Hloubka 95 cm
Nožky s nožičkami
Rozkládací křeslo Ne
Stav zboží při dodání v demontu
Styl skandinávský
Místnost kancelář, obývací pokoj
Křeslo 86x107x92 cm
Počet balíků 3
Celková hmotnost balíků 93 kg
Rozměry balíků 70x80x199 cm, 94x54x39 cm, 97x85x93 cm
Počet míst vícemístné

Přihlášení k newsletteru

Pravidelná dávka inspirace na váš e-mail

Přihlášením souhlasíte se pravidly Zásady ochrany osobních údajů