Loading...
Postele

{{ name }}

Plocha na spaní 180 x 200 cm. Čalouněná postel s čelem v nízkém provedení. Postel je s lamelovým roštem, lze dokoupit úložný prostor. Velký výběr potahových látek. Matrace není součástí nabídky.Více informací

Potahová látka postele Beny:

Potahová látka postele Beny: Soro 28 Potahová látka postele Beny: Soro 83 Potahová látka postele Beny: Cena na dotaz Potahová látka postele Beny: Kronos 19 Potahová látka postele Beny: Omega 13 Potahová látka postele Beny: Omega 68 Potahová látka postele Beny: Paros 02 Potahová látka postele Beny: Soft 11 Potahová látka postele Beny: Soft 17 Potahová látka postele Beny: Dora 21 Potahová látka postele Beny: Dora 28 Potahová látka postele Beny: Dora 63 Potahová látka postele Beny: Dora 96 Potahová látka postele Beny: Matt velvet 68 Potahová látka postele Beny: Matt velvet 99 Potahová látka postele Beny: Monolith 09 Potahová látka postele Beny: Monolith 29 Potahová látka postele Beny: Monolith 77 Potahová látka postele Beny: Monolith 84

Úložný prostor:

Bez úložného prostoru S úložným prostorem
Dostupnost: 3 - 5 týdnů
Kód: EL-06-05129
Záruka: 2 roky
{{ name }} 17 503 Kč

Detailní popis

 
Pohodlná a elegantní postel s roštem, kterou si můžete vybrat v barvě dle svého gusta. Postel s čelem působí nejen stylově, ale také se o ní můžete v klidu opřít při večerním čtení. A kdo bude potřebovat, může si do postele přikoupit prostorný úložný prostor.

 

Manželská postel

BENY 180x200 cm

 
• moderní vysoké čelo
• s roštem v ceně
•  bez matrace (lze dokoupit)
• velký výběr barev
•  úložný prostor za příplatek
•  zadní strana není čalouněná
•  na vyžádání Vám zašleme vybrané vzorky potahové látky zdarma, které můžete objednat zde
• vlastní výběr potahových látek uveďte u objednávky do poznámky a vyberte variantu "Vlastní výběr barev"
 
   Moderní čalouněná postel - Matt velvet 68
 
Postel s vysokým čelem 180x200 cm - Matt velvet 68

 

POPIS VÝROBKU

Postel nabízí elegantní čelo a dostatek prostoru. Vybrat si můžete variantu s pevným válečkovým roštem nebo variantu za příplatek se zvedacím roštem s plynovým mechanismem a s úložným prostorem. Nabízí maximální komfort a stylové moderní řešení. Součástí této nabídky není matrace. Zadní strana postele není čalouněná. Do postele je vhodná matrace o rozměru 180 x 200 cm, kterou si u nás můžete vybrat dle potřeb.

 
Úložný prostor za příplatek - Monolith 84 
 
Zvedací rošt s úložným prostorem za příplatek
 

 ROZMĚRY

Šířka: 200 cm
Délka: 223 cm
Výška spaní: 34 cm
Výška čela: 93 cm
Plocha na spaní: 180 x 200 cm
 
Skutečné rozměry se mohou lišit ± 5 cm.
 
rozměry postele 140x200 cm
Rozměry postele
 

POTAHOVÁ LÁTKA

Dora

Velmi příjemná plyšová látka imitující kůži s jemným povrchem. Látka je snadná na údržbu a odolná vůči oděru při běžném používání. Péče o látku je velmi snadná, vyhýbejte se však mokrému čištění a používejte pouze šetrné čistící prostředky určené na čalouněný nábytek. 

Kronos

Měkká látka s příjemnou texturou na dotek. Látka Kronos má vysokou odolnost vůči slunečnímu záření a tedy rychle nevybledne. Díky svým vlastnostem má vyšší odolnost také vůči oděru a žmolkování. Pro čištění látky používejte pouze jemné čistící prostředky určené pro čalouněný nábytek.

Matt velvet

Látka se speciální ochrannou vrstvou, která zabraňuje proniknutí rozlité tekutiny. Látka je díky tomu také snadno udržitelná a odolná. V případě čištění používejte čistý hadřík, do které tekutinu nasajete. V případě potřeby používejte jemnou houbičku s vlažnou mýdlovou vodou. Látka má velmi elegantní vzhled a je měkká na dotek.

Monolith

Velmi elegantní a příjemná látka na dotek, která má nadstandardní vlastnosti. Látka má ochrannou vrstvu, která chrání před rychlou absorpcí rozlité tekutiny. V případě nehody, tak máte čas tekutinu nasáknout do hadříku či houbičky. Pro čištění používejte šetrný hadřík či houbičku a vlažnou mýdlovou vodu.

Omega

Příjemná látka s jemnou a měkkou texturou na dotek s drobnými chloupky. Látka je prodyšná a odolná vůči oděru, žmolkování i slunečnímu záření při běžném užívání. Při čištění látky používejte nejlépe suché čištění popř. vlažnou mýdlovou vodu či šetrné čistící prostředky určené na čalouněný nábytek.

Paros

Příjemná látka s plyšovou texturou, která je velmi měkká na dotek. Látka je odolná vůči rychlému vyblednutí, žmolkování a oděru. Při čištění dbejte na to, aby hadřík či houbička byla jemná a voda byla vlažná, nikoli horká. 

Soft

Látka imitující pravou kůži v jemné textuře, která je velmi příjemná na dotek. Můžete si vybrat z mnoha barevných odstínů. Látka je jemná a nehodí se pro domácnosti s mazlíčky. Je však snadná na údržbu. Stačí vzít vlhký hadřík a nečistoty setřít. 

Soro

Látka, která patří mezi látky se základními vlastnostmi vhodné pro čalouněný nábytek. Látka je velurová, jednobarevná a velmi příjemná. Je odolná vůči oděru, žmolkování i slunečnímu záření. Při čištění používejte vlažnou mýdlovou vodu popř. šetrné čistící prostředky na čalouněný nábytek.

Další látky

K výběru máme velké množství dalších látek. Od klasických látek se základními vlastnostmi po prémiové látky s různými ochrannými vrstvami a velkou odolností proti oděru. Přejete-li si netradiční barvu, texturu nebo máte doma děti a mazlíčky, neváhejte nás kontaktovat. Výběr látky přizpůsobíme vašim přáním a požadavkům.

Hodnocení (0x)

Produkt zatím nikdo nehodnotil

Přidat hodnocení

Jak jste byly s produktem spokojeni?
Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Technické parametry

Dostupnost 3 - 5 týdnů
Stav nové
Záruka 2 roky
Typ provedení klasické, manželské
Rozkládání na lůžko bez rozkládání
Materiál čalounění
Materiál čalounění eko kůže, látka
Úložný prostor bez úložného prostoru, s úložným prostorem
Délka 223 cm
Výška 93 cm
Šířka 200 cm
Nožky bez nožiček
Rošt s roštem
Rozměry 180 x 200 cm
Stav zboží při dodání v demontu
Styl moderní
Místnost ložnice
Počet balíků 5
Celková hmotnost balíků 138 kg
Rozměry balíků 201x88x3 cm, 203x37x15 cm, 203x96x15 cm, 206x34x37 cm, 207x27x14 cm
Počet lůžek dvoulůžkové
Matrace bez matrace
Topper bez topperu

Přihlášení k newsletteru

Pravidelná dávka inspirace na váš e-mail

Přihlášením souhlasíte se pravidly Zásady ochrany osobních údajů