Loading...
Postele

{{ name }}

Postele

{{ name }}

Plocha na spaní 180 x 200 cm. Kontinentální postel s úložným prostorem na výběr ve více barvách. Díky čalounění i ze zadní strany, je vhodná také jako volně stojící do prostoru. Snadné vstávání a pohodlné čtení před spaním.Více informací

Potahová látka postele:

Potahová látka postele: Soft 17 Potahová látka postele: Soft 34 Potahová látka postele: Soft 18 Potahová látka postele: Madryt 907 Potahová látka postele: Madryt 920 Potahová látka postele: Madryt 982 Potahová látka postele: Madryt 985 Potahová látka postele: Madryt 985 Potahová látka postele: Madryt 9100 Potahová látka postele: Sawana 11 Potahová látka postele: Sawana 21 Potahová látka postele: Sawana 84 Potahová látka postele: Sawana 96 Potahová látka postele: Sawana 05 Potahová látka postele: Cena na dotaz Potahová látka postele: Malmo 90 Potahová látka postele: Malmo 05 Potahová látka postele: Malmo 92 Potahová látka postele: Malmo 83 Potahová látka postele: Inari 28 Potahová látka postele: Inari 91 Potahová látka postele: Soro 21 Potahová látka postele: Soro 28 Potahová látka postele: Soro 34 Potahová látka postele: Soro 40 Potahová látka postele: Soro 83 Potahová látka postele: Soro 86 Potahová látka postele: Soro 91 Potahová látka postele: Paros 06 Potahová látka postele: Paros 03 Potahová látka postele: Paros 05 Potahová látka postele: Monolith 02 Potahová látka postele: Monolith 09 Potahová látka postele: Monolith 15 Potahová látka postele: Monolith 29 Potahová látka postele: Monolith 37 Potahová látka postele: Monolith 38 Potahová látka postele: Monolith 48 Potahová látka postele: Monolith 59 Potahová látka postele: Monolith 61 Potahová látka postele: Monolith 62 Potahová látka postele: Monolith 63 Potahová látka postele: Monolith 69 Potahová látka postele: Monolith 70 Potahová látka postele: Monolith 77 Potahová látka postele: Monolith 79 Potahová látka postele: Monolith 84 Potahová látka postele: Monolith 85 Potahová látka postele: Monolith 92 Potahová látka postele: Monolith 97 Potahová látka postele: Kronos 04 Potahová látka postele: Kronos 07 Potahová látka postele: Kronos 09 Potahová látka postele: Kronos 15 Potahová látka postele: Kronos 19 Potahová látka postele: Kronos 27 Potahová látka postele: Kronos 29
Kód: FS-06-04048
Záruka: 2 roky
{{ name }} 20 349 Kč 19 503 Kč

Detailní popis

 

Vaše ložnice a tato kontinentální postel jdou prostě k sobě. Elegantní provedení s vysokým čelem působí velmi jemným a elegantním dojmem. Boxspring postel v sobě ukrývá také praktickou stránku věci. Velký úložný prostor na lůžkoviny, vysoký sed pro snadné vstávání a díky vysokému čelu si taky v pohodlí přečtete svou oblíbenou knížku. Vyberte si barevné provedení, které se k Vám hodí. Co třeba bílá postel? Ta opticky prosvětlí pokoj a je velmi příjemná na pohled.

 

Postel boxspring

BERIO 180 x 200 cm 

 

•  s úložným prostorem
•  příjemná barevná provedení
• vysoké čelo postele pro pohodlné opření
• snadné vstávání díky vysokému sedu
• vlastní výběr potahových látek uveďte u objednávky do poznámky a vyberte variantu "Vlastní výběr barev"
 
   Velká kontinentální postel 180x200 cm v potahové látce Madryt 985
 
Velká kontinentální postel 180x200 cm v potahové látce Madryt 985
 

POPIS VÝROBKU

 Rám postele je vyroben laminované dřevotřískové desky a je celočalouněný, takže lze postel umístit volně do prostoru. Barvu látky si můžete vybrat z příjemných odstínů. Pod zvedací matrací jsou úložné boxy na lůžkoviny. Matrace postele je vyplněná HR pěnou a pružinami typu Bonell. Dokonalé zpracování, velká spací plocha, maximální komfort a moderní řešení s vysokým čelem pro pohodlné opření při čtení.

 

 úložný prostor
 
Úložný prostor postele
 

 ROZMĚRY

Šířka čela: 190 cm
Šířka spací plochy: 180 cm
Délka: 206 cm
Výška spaní: 60 cm
Výška čela: 120 cm
Plocha na spaní: 180 x 200 cm
 
Skutečné rozměry se mohou lišit ± 2-4 cm.
 
 
rozměry postele
 
Rozměry postele 180x200 cm
 

POTAHOVÁ LÁTKA

Inari

Na dotek lehce drsná, ale přesto příjemná látka, která patří mezi oblíbené látky. Díky protkání dvou barev působí velmi přirozeně a elegantně. Látka Inari je odolná vůči slunečnímu záření, žmolkování i oděru při běžném používání.

Kronos

Měkká látka s příjemnou texturou na dotek. Látka Kronos má vysokou odolnost vůči slunečnímu záření a tedy rychle nevybledne. Díky svým vlastnostem má vyšší odolnost také vůči oděru a žmolkování. Pro čištění látky používejte pouze jemné čistící prostředky určené pro čalouněný nábytek.

Madryt

Odolná a měkká látka dokonale napodobující vzhled pravé kůže. Při čištění používejte jemný hadřík suchý či navlhčený. Nepoužívejte však mokrý, mohla by se zničit struktura látky. Pro čištění není potřeba speciálních čistících prostředků, stačí mýdlová vlažná voda.

Malmo

Pevná látka s výraznější melange texturou, která vytváří přirozený dojem. Látka je díky svým vlastnostem oděruvzdorná, ale zároveň příjemná a měkká na dotek. Pro čištění používejte šetrné čistící prostředky určené na čalouněný nábytek.

Monolith

Velmi elegantní a příjemná látka na dotek, která má nadstandardní vlastnosti. Látka má ochrannou vrstvu, která chrání před rychlou absorpcí rozlité tekutiny. V případě nehody, tak máte čas tekutinu nasáknout do hadříku či houbičky. Pro čištění používejte šetrný hadřík či houbičku a vlažnou mýdlovou vodu.

Paros

Příjemná látka s plyšovou texturou, která je velmi měkká na dotek. Látka je odolná vůči rychlému vyblednutí, žmolkování a oděru. Při čištění dbejte na to, aby hadřík či houbička byla jemná a voda byla vlažná, nikoli horká.

Sawana

Pěkná a měkká látka s jemným melange efektem (tkaná příze), který vytváří přirozený vzhled látky. Látka je odolná vůči žmolkování, oděru i slunečnímu záření. Při čištění používejte vlažnou mýdlovou vodu nebo popřípadě jemné čistící prostředky určené na čalounění nábytek.

Soft

Látka imitující pravou kůži v jemné textuře, která je velmi příjemná na dotek. Můžete si vybrat z mnoha barevných odstínů. Látka je jemná a nehodí se pro domácnosti s mazlíčky. Je však snadná na údržbu. Stačí vzít vlhký hadřík a nečistoty setřít.

Soro

Látka, která patří mezi látky se základními vlastnostmi vhodné pro čalouněný nábytek. Látka je velurová, jednobarevná a velmi příjemná. Je odolná vůči oděru, žmolkování i slunečnímu záření. Při čištění používejte vlažnou mýdlovou vodu popř. šetrné čistící prostředky na čalouněný nábytek.

Další látky

K výběru máme velké množství dalších látek. Od klasických látek se základními vlastnostmi po prémiové látky s různými ochrannými vrstvami a velkou odolností proti oděru. Přejete-li si netradiční barvu, texturu nebo máte doma děti a mazlíčky, neváhejte nás kontaktovat. Výběr látky přizpůsobíme vašim přáním a požadavkům.

Hodnocení (0x)

Produkt zatím nikdo nehodnotil

Přidat hodnocení

Jak jste byly s produktem spokojeni?
Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Technické parametry

Dostupnost 1 - 3 týdny
Stav nové
Záruka 2 roky
Typ provedení boxspring, manželské
Rozkládání na lůžko bez rozkládání
Materiál čalounění
Materiál čalounění eko kůže, látka
Úložný prostor s úložným prostorem
Délka 206 cm
Výška 120 cm
Šířka 190 cm
Rošt s roštem
Rozměry 180 x 200 cm
Stav zboží při dodání v demontu
Styl moderní
Místnost ložnice
Počet lůžek dvoulůžkové
Matrace s matrací
Topper s topperem

Přihlášení k newsletteru

Pravidelná dávka inspirace na váš e-mail

Přihlášením souhlasíte se pravidly Zásady ochrany osobních údajů