Loading...
Matrace

{{ name }}

Matrace
{{ name }}

Dostupná v 8 rozměrech. Výška matrace 18 cm. Obsahuje latexovou podložku, která je antibakteriální a antialergenní. Středně tvrdá matrace, označení H2. 7 zónový systém s taštičkovými pružinami.Více informací

Rozměry matrace:
Rozměry matrace: 80 x 200 cm Rozměry matrace: 90 x 200 cm Rozměry matrace: 100 x 200 cm Rozměry matrace: 120 x 200 cm Rozměry matrace: 140 x 200 cm Rozměry matrace: 160 x 200 cm Rozměry matrace: 180 x 200 cm Rozměry matrace: 200 x 200 cm
Kód: ME-06-05175
Záruka: 2 roky
{{ name }} 4 740 Kč

Detailní popis

 

Pro alergiky, lidi s problémy zad i pro děti. Matrace Glaron se zalíbí všem. Latexová matrace, která zabraňuje tvorbě plísní a hub, nebudou Vás trápit ani roztoče. Z druhé strany PUR pěna, která matraci chrání. Buďte praktičtí a pořiďte si matraci, která vydrží vše.

 

7 zónová taštičková matrace

GLARON

  

• na výběr z 8 rozměrů
• výška matrace 18 cm
• nosnost 120 kg
• tvrdost H2 - středně měkká
• latexová podložka
• vrstva PUR polyuretanové pěny 3 cm
• odnímatelný potah
 
Skutečné rozměry se mohou lišit ± 1 - 2 cm.

Matrace s latexovou podložkou Glaron

Taštičková matrace s latexovou vrstvou Glaron

 

POPIS VÝROBKU

Latexová matrace Glaron vyniká díky svým vlastnostem. Ty ocení především alergici. Je antibakteriální, zabraňuje tvorbě plísní a hub. Zároveň zabraňuje problémům s roztoči. Přírodní latex je získáván z kaučukovníku a je využíván pro své zdravotní vlastnosti.

Oboustranná matrace, jejíž latexová vrstva se nachází na klasické svrchní straně. Matrace je stavěna z několika vrstev. Každá má určitou vlastnost a společně vytváří funkční celek. Matrace Glaron obsahuje doplňkovou vrstvu PUR pěny, která chrání matraci a prodlužuje jí životnost. Celkové sestavení této matrace podporuje správnou polohu páteře při spánku, systém 7 zón napomáhá ke správné opoře těla a taštičkové pružiny podpírají části, které jsou více zatížené. Tato bodová flexibilita pomáhá k nerušenému spánku. Na 1 m² je uloženo 272 pružin.

Matrace je vhodná pro lidi s problémy zad, kteří mohou vyžadovat středně měkkou matraci. Matrace 90x200 vhodná pro děti, nosnost matrace je 120 kg. Délka matrace je vždy 200 cm a šíře je na Vás. Vyberte si jednu z osmi variant. Součástí je i příjemný potah, jehož zip je tvarován do písmene "C" a usnadňuje tím přístup k matraci.

 

Vrstvy matrace Glaron
Vrstvy matrace Glaron
 

Latexová podložka

Latex je přírodní látka, která se získává ze stromu kaučukovníku. Je antibakteriální a antialergenní. Působí proti roztočům a snižuje množství bakterií, plísní a hub. 

PUR pěna

PUR polyuretanová pěna - 3 cm

Velmi elastická pěna, která se přizpůsobí tvaru těla a poskytne správnou oporu při spánku. Díky flexibilitě a pružnosti je PUR pěna vhodná pro děti. Pěna správně optimálně cirkuluje vzduch a vytváří tepelnou izolaci matrace.

taštičkové pružiny

Taštičkové pružiny

Jedná se o dvojitě kalené ocelové pružiny, které jsou zabalené v textilním obalu tzv. taštičce. Pružiny rozdělují matraci do 7 zón, z nichž každá má odpovídající podporu pro danou část těla. Pružiny fungují nezávisle na sobě, takže dva lidé, kteří spí vedle sebe, nepociťují nepohodlí kvůli vrtění druhého člověka.

 

TVRDOST MATRACE

H2

Matrace s tvrdostí H2 = středně měkká matrace. S nosností 50 - 80 kg. Měkčí matrace jsou oblíbené u starších osob, protože vzniká pocit nižšího tlaku matrace na tělo.

Hodnocení (0x)

Produkt zatím nikdo nehodnotil

Přidat hodnocení

Jak jste byly s produktem spokojeni?
Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Technické parametry

Dostupnost 1 - 3 týdny
Stav nové
Záruka 2 roky
Typ provedení taštičkové
Materiál latex, polyuretanová pěna, taštičky
Výška matrace 18 cm
Tvrdost matrace H2 - středně měkká
Potah prošívaný antialergenní potah se zipem
Oboustranná matrace ano
Nosnost 120 kg
Rozměry 100 x 200 cm, 120 x 200 cm, 140 x 200 cm, 160 x 200 cm, 180 x 200 cm, 200 x 200 cm, 80 x 200 cm, 90 x 200 cm
Stav zboží při dodání ihned k použití
Místnost ložnice

Přihlášení k newsletteru

Pravidelná dávka inspirace na váš e-mail

Přihlášením souhlasíte se pravidly Zásady ochrany osobních údajů