Loading...
Postele

{{ name }}

Plocha na spaní 140 x 200 cm. Postel v provedení boxspring, které nabízí vysoké matrace, velký úložný prostor, čelo pro opření a také možnost LED podsvícení. Výběr z mnoha barev čalounění. Součástí je ochranný topper na matraci.Více informací

Potahová látka postele Ervin:

Potahová látka postele Ervin: Sawana 05 Potahová látka postele Ervin: Sawana 14 Potahová látka postele Ervin: Sawana 21 Potahová látka postele Ervin: Sawana 26 Potahová látka postele Ervin: Cena na dotaz Potahová látka postele Ervin: Berlin 01 Potahová látka postele Ervin: Berlin 02 Potahová látka postele Ervin: Berlin 03 Potahová látka postele Ervin: Ontario 81 Potahová látka postele Ervin: Soft 09 Potahová látka postele Ervin: Soft 11 Potahová látka postele Ervin: Soft 17 Potahová látka postele Ervin: Soft 29 Potahová látka postele Ervin: Soft 33 Potahová látka postele Ervin: Soft 66 Potahová látka postele Ervin: Dora 21 Potahová látka postele Ervin: Dora 22 Potahová látka postele Ervin: Matt velvet 63 Potahová látka postele Ervin: Orinoco 85 Potahová látka postele Ervin: Riviera 36 Potahová látka postele Ervin: Riviera 59

LED podsvícení:

Bez LED podsvícení LED podsvícení: S LED podsvícením
Dostupnost: 3 - 5 týdnů
Kód: EL-06-01848
Záruka: 2 roky
{{ name }} 22 509 Kč

Detailní popis

 

Vytvořte si doma oázu klidu. S čalouněnou boxspring postelí od nás to bude hračka. Boxspring postel Ervin promění Vaši ložnici a stane se nejoblíbenější místnosti ve Vaší domácnosti. Pohodlná postel se zabudovanými matracemi je dostupná v mnoha barevných variantách a pokud si nebudete výběrem odstínu jistí, rádi Vám zašleme vzorek látky zdarma. Oživte postel LED osvětlením.

 

Boxspring postel

ERVIN 140x200 cm 

 
•  s možností LED podsvícením za příplatek
•  s ochranným topperem v ceně
•  velký výběr barev čalounění
•  zadní strana postele není čalouněná
• moderní vysoké čelo
•  na vyžádání Vám zašleme vybrané vzorky potahové látky zdarma, které můžete objednat zde
• vlastní výběr potahových látek uveďte u objednávky do poznámky a vyberte variantu "Vlastní výběr barev"
 
   Boxspring čalouněná postel 140 x 200 cm - Ontario 81
 
Čalouněná boxspring postel Ervin s LED osvětlením - látka Ontario 81
 

POPIS VÝROBKU

   Čalouněná boxspring postel je oblíbená pro své praktické a stylové provedení. Postel má zvedací matrace, které jsou vyplněny PUR pěnou T25 a odolnými Bonell pružinami pro dlouhou trvanlivost. Matrace je vysoká 20 cm se střední tvrdostí H3 a je možné ji v budoucnu vyměnit. Součástí je také 4 cm vysoký pěnový topper s tvrdostí T21. Zadní strana postele není čalouněná. Nožky jsou kovové v chromované úpravě. Dokonalé zpracování, velká spací plocha, maximální komfort a bohatý úložný prostor. K posteli si můžete dokoupit LED podsvícení. Celková nosnost je do 220 kg.

 
úložný prostor - Sawana 21
 
Úložný prostor postele
 

ROZMĚRY

Šířka: 155 cm
Délka: 205 cm
Výška spaní: 73 cm
Výška čela: 130 cm
Plocha na spaní: 140 x 200 cm
Výška nožiček: 10 cm
 
Skutečné rozměry se mohou lišit ± 5 cm.
rozměry postele 140x200 cm
Rozměry postele
 

POTAHOVÁ LÁTKA

Berlin

Látka, která je pevná, odolná a s drsnější texturou. Působí velmi přirozeně díky protkání více druhů barev nití. Látka je velmi odolná vůči oděru, žmolkování a slunečnímu záření. Pro čištění používejte jemný hadřík či houbičku. V případě potřeby používejte šetrné čistící prostředky určené na čalouněný nábytek.

Dora

Velmi příjemná plyšová látka imitující kůži s jemným povrchem. Látka je snadná na údržbu a odolná vůči oděru při běžném používání. Péče o látku je velmi snadná, vyhýbejte se však mokrému čištění a používejte pouze šetrné čistící prostředky určené na čalouněný nábytek. 

Matt velvet

Látka se speciální ochrannou vrstvou, která zabraňuje proniknutí rozlité tekutiny. Látka je díky tomu také snadno udržitelná a odolná. V případě čištění používejte čistý hadřík, do které tekutinu nasajete. V případě potřeby používejte jemnou houbičku s vlažnou mýdlovou vodou. Látka má velmi elegantní vzhled a je měkká na dotek.

Ontario

Látka měkká na dotek připomínající svou texturou vlnu. Díky melange efektu (tkaná příze) působí látka velmi přirozeně a elegantně. Látka je odolná vůči oděru a také se snadno čistí. Pro čištění používejte jemný hadřík či houbičku a šetrné čistící prostředky na čalouněný nábytek či vlažnou mýdlovou vodu.

Orinoco

Látka měkká na dotek a příjemná na pohled. Díky melange efektu (tkaná příze) působí látka velmi přirozeně a elegantně. Látka je odolná vůči oděru a také se snadno čistí. Pro čištění používejte jemný hadřík či houbičku a šetrné čistící prostředky na čalouněný nábytek či vlažnou mýdlovou vodu.

Sawana

Pěkná a měkká látka s jemným melange efektem (tkaná příze), který vytváří přirozený vzhled látky. Látka je odolná vůči žmolkování, oděru i slunečnímu záření. Při čištění používejte vlažnou mýdlovou vodu nebo popřípadě jemné čistící prostředky určené na čalounění nábytek.

Soft

Látka imitující pravou kůži v jemné textuře, která je velmi příjemná na dotek. Můžete si vybrat z mnoha barevných odstínů. Látka je jemná a nehodí se pro domácnosti s mazlíčky. Je však snadná na údržbu. Stačí vzít vlhký hadřík a nečistoty setřít.

Další látky

K výběru máme velké množství dalších látek. Od klasických látek se základními vlastnostmi po prémiové látky s různými ochrannými vrstvami a velkou odolností proti oděru. Přejete-li si netradiční barvu, texturu nebo máte doma děti a mazlíčky, neváhejte nás kontaktovat. Výběr látky přizpůsobíme vašim přáním a požadavkům.

 

Hodnocení (0x)

Produkt zatím nikdo nehodnotil

Přidat hodnocení

Jak jste byly s produktem spokojeni?
Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Technické parametry

Dostupnost 3 - 5 týdnů
Stav nové
Záruka 2 roky
Typ provedení boxspring, manželské
Rozkládání na lůžko bez rozkládání
Materiál čalounění
Materiál čalounění eko kůže, látka
Úložný prostor s úložným prostorem
Délka 205 cm
Výška 130 cm
Šířka 155 cm
Nožky s nožičkami
Rošt s roštem
Rozměry 140 x 200 cm
Stav zboží při dodání v demontu
Styl moderní
Místnost ložnice
Počet balíků 4
Celková hmotnost balíků 190 kg
Rozměry balíků 131x157x8 cm, 200x140x4 cm, 75x70x200 cm
Počet lůžek dvoulůžkové
Matrace s matrací
Topper s topperem

Přihlášení k newsletteru

Pravidelná dávka inspirace na váš e-mail

Přihlášením souhlasíte se pravidly Zásady ochrany osobních údajů