Loading...
Kuchyňské linky

{{ name }}

Kuchyňské linky

{{ name }}

Šířka 240 cm. Přímá kuchyňská linka bílá obsahuje sedm samostatných kuchyňských skříněk. Šířka horní řady 240 cm, spodní řady 180 cm bez kuchyňských spotřebičů.  Interiér kuchyňských skříněk je bílý, skříňky mají kovové úchytky. Univerzální otevírání dvířek. Součástí nabídky není pracovní deska, která je v délce 120 a 60 cm za příplatek.Více informací

Barevné provedení:

Barevné provedení: bilá lesk Barevné provedení: šedá Barevné provedení: Bežová lesk Barevné provedení: červená lesk

Pracovní deska hloubka 60 cm:

Pracovní deska hloubka 60 cm: Bez pracovní desky Pracovní deska hloubka 60 cm: Bílá - 28 mm Pracovní deska hloubka 60 cm: Borovice bílá - 28 mm Pracovní deska hloubka 60 cm: Dub lancelot - 28 mm Pracovní deska hloubka 60 cm: Granit - 28 mm Pracovní deska hloubka 60 cm: Nubian - 28 mm Pracovní deska hloubka 60 cm: Bílá ipanema - 38 mm Pracovní deska hloubka 60 cm: Metalic - 38 mm Pracovní deska hloubka 60 cm: Mramor Roma - 38 mm Pracovní deska hloubka 60 cm: Šedá kalcitová - 38 mm Pracovní deska hloubka 60 cm: Dub lancelot - 38 mm Pracovní deska hloubka 60 cm: Dub artisan - 38 mm Pracovní deska hloubka 60 cm: Platina - 38 mm
Dostupnost: 1 - 2 týdny
Kód: ST-05-02447
Záruka: 2 roky
{{ name }} 15 212 Kč 12 079 Kč

Detailní popis

 
 
Kuchyně je jednou z nejdůležitějších částí téměř všech domácností. Jedná se o místnost, kde trávíte spoustu času, připravujete každodenní pokrmy či kulinářské zážitky. Proto byste na výběr kuchyňské linky měli klást velký důraz, ať už se jedná o prostornou rohovou kuchyni či menší rovnou. S tímto modelem bílé kuchyňské linky rozhodně neuděláte chybu a stane se Vašim praktickým pomocníkem a stylovým prvkem Vaší domácnosti.
 
 

Kuchyňská linka 240 cm

HULK

 
• šířka kuchyňské linky 240 cm
• 7 kuchyňských skříněk
• univerzální otevírání dvířek
• barevná kombinace šedá/bílá lesklá
•  bez pracovní desky, dřezu a baterie
•  pracovní deska 120 cm a 60 cm za příplatek
 
 bílá kuchyně, přímá kuchyňská linka bílá, lesklé kuchyňské linky

Vizualizace: Kuchyně bílá model Hulk, šířka horní řady 240 cm, šířka dolní řady bez kuchyňských spotřebičů 180 cm. Hloubka pracovní desky 60 cm.
 

 

POPIS KUCHYNĚ

Sestava se skládá ze tří spodních a čtyř horních skříněk. Celková šířka horní řady je 240 cm, dolní řady 180 cm bez kuchyňských spotřebičů. Pracovní deska není součástí nabídky. Hloubka spodních skříněk bez pracovní desky je 52 cm. Celková hloubka skříňky při zakoupení pracovní desky je 60 cm, protože pracovní deska v zadní části skříňky přesahuje. Vyobrazená sestava je pouze návrhem k sestavení - jednotlivé skříňky si můžete sami libovolně sestavit.

 

rozměry kuchyňské linky
 
Rozměry kuchyně Hulk v bílém provedení
 

Kuchyňská linka Hulk je vyrobena z laminované dřevotřískové desky o síle 16 mm. Hrany kuchyňských skříněk jsou melaminové. Kuchyňské skříňky mají kovové úchytky a jsou vyrobené v barevné kombinaci šedá/bílá lesklá. Dvířka kuchyňských skříněk jsou lehce omyvatelná. Výhodou je univerzální otevírání dvířek. Na základě Vašich požadavků si můžete nastavit pravé nebo levé otevírání skříňky.

Součásti kuchyňské linky není pracovní deska, kterou je potřeba dokoupit zvlášť. Vybrat si můžete z bohaté nabídky barev pracovní desku o síle 28 mm nebo 38 mm. Součásti nabídky nejsou kuchyňské spotřebiče, dřez ani baterie. Můžete si je však doobjednat z naší nabídky doplňků a příslušenství.

 

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

ČÍM SI MŮŽETE SVOU SESTAVU ROZŠÍŘIT

 

Kuchyňská pracovní deska

Kuchyňská sestava je bez pracovní desky. Můžete si ji však přikoupit a vybrat si z bohaté nabídky barev a dekorů. Nabízíme pracovní desky o síle 28 mm a 38 mm a hloubce 60 cm. Za příplatek obdržíte dvě pracovní desky o délce 120 cm a 60 cm, které jsou vhodné pro tuto kuchyňskou sestavu. Uvedená cena je za pracovní desky dlouhé 120 cm a 60 cm. 

 

Doplňky a příslušenství

V naší nabídce doplňků a příslušenství naleznete především nerezové dřezy a nerezové dřezové baterie. Toto příslušenství není součásti nabídky kuchyňských sestav, ale můžete si je dokoupit k Vámi vybrané kuchyňské lince. Nezapomeňte si prohlédnout také granitové sety dřezů a baterií, dekorační panely nebo organizéry do kuchyňských skříněk, které jsou velmi oblíbené.

 

baterie chromdřezy s odkapávačem

 

Po kliknutí na příslušný obrázek se dostanete na související produkty – baterie, dřezy, dekorační panely, organizéry

 

Pracovní desky

01 - Bílá - 28 mm

 

02 - Bílá ipanema - 38 mm

 

03 - Borovice bílá - 28 mm

 

04 - Dub artisan - 38 mm

 

05 - Dub lancelot - 28 mm

 

06 - Dub lancelot - 38 mm

 

07 - Granit - 28 mm

 

08 - Metalic - 38 mm

 

09 - Mramor Roma - 38 mm

 

10 - Nubian - 28 mm

 

11 - Platina - 38 mm

 

12 - Šedá kalcitová - 38 mm

 

 

 

Hodnocení (0x)

Produkt zatím nikdo nehodnotil

Přidat hodnocení

Jak jste byly s produktem spokojeni?
Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Technické parametry

Dostupnost 1 - 2 týdny
Stav nové
Záruka 2 roky
Typ provedení přímé
Materiál lamino
Dolní / horní řada 180 / 240 cm
Šířka 240 cm
Stav zboží při dodání v demontu
Osvětlení bez osvětlení
Styl moderní
Povrch lesklé

Přihlášení k newsletteru

Pravidelná dávka inspirace na váš e-mail

Přihlášením souhlasíte se pravidly Zásady ochrany osobních údajů