Loading...
Kuchyňské linky

{{ name }}

Kuchyňské linky
{{ name }}

Šířka 330 x 340 cm. Velká kuchyňská sestava v bordo provedení v kombinaci s dubem lancelot. Kuchyně disponuje 20 skříňkami s plastovými úchytkami a bílým interiérem. Univerzální otevírání dvířek. Součástí není pracovní deska ani baterie, dřez a kuchyňské spotřebiče. Pracovní desku můžete přiobjednat.Více informací

Barevné provedení:
Barevné provedení: Bordo/dub lancelot
Dostupnost: 1 - 2 týdny
Kód: ST-05-02467
Záruka: 2 roky
{{ name }} 66 366 Kč

Detailní popis

 
Kuchyně je často hlavní místností domova, jelikož zde trávíte spoustu času při přípravě jídla. Máte-li rádi originální řešení a chcete jej mít také u své nové moderní kuchyňské linky, pak Vás jistě zaujme tato kuchyňská linka s ostrůvkem v barvě bordo. Součástí rohové kuchyně je 20 skříněk, které si můžete sestavit dle vlastních potřeb tak, abyste měli vždy vše při ruce. Vaše červená kuchyň tak bude nejen stylová, ale také velmi praktická. Objednávat můžete ihned na Procentov.cz .
 
 
Rohová kuchyně s ostrůvkem 330x340 cm

VISION
 
• šířka kuchyňské linky 330 x 340 cm
• 20 kuchyňských skříněk
• univerzální otevírání dvířek
• barevná kombinace dub lancelot/bordo lesklá
•  bez pracovní desky, dřezu a baterie
•  pracovní deska za příplatek
 
 Kuchyňská linka rohová v odstínu bordo lesklá s ostrůvkem.
 
Vizualizace: Moderní kuchyňská linka 330x340 cm s ostrůvkem, korpus zhotoven v dekoru dub lancelot, dvířka v kombinaci dub lancelot/bordo lesklá, plastové úchytky. Součástí nabídky není pracovní deska, dřez, baterie ani kuchyňské spotřebiče.
 

 

POPIS KUCHYNĚ

Sestava se skládá z šesti spodních, devíti horních a tří vysokých skříněk. Ostrůvek je tvořen ze dvou skříněk s třemi šuplíky. Celková šířka kuchyňské linky je 330 x 340 cm. Pracovní deska není součástí nabídky. Hloubka spodních skříněk bez pracovní desky je 52 cm. Celková hloubka skříňky při zakoupení pracovní desky je 60 cm, jelikož pracovní deska v zadní části skříňky přesahuje. Hloubka vysokých skříní je 57 cm. Vyobrazená sestava je pouze návrhem k sestavení - jednotlivé skříňky si můžete sami libovolně sestavit.

 

rozměry rohové kuchyňské linky
 
Rozměry samostatných kuchyňských skříněk a ostrůvku s pracovní deskou hlubokou 60 cm - model Vision v kombinaci barev bordo lesklá/dub lancelot
 

Kuchyňská linka Vision je vyrobena z laminované dřevotřískové desky o síle 16 mm. Hrany kuchyňských skříněk jsou melaminové. Kuchyňské skříňky mají plastové úchytky a jsou vyrobené v barevné kombinaci dub lancelot / bordo lesklá. Dvířka kuchyňských skříněk jsou lehce omyvatelná a díky současným grafickým možnostem bývají tyto imitace často k nerozeznání od originálu. Výhodou je univerzální otevírání dvířek. Na základě Vašich požadavků si můžete nastavit pravé nebo levé otevírání skříňky.

Součásti kuchyňské linky není pracovní deska, kterou je potřeba dokoupit zvlášť. Můžete si ji však vybrat z naší bohaté nabídky pracovních desek. Součásti nabídky rovněž nejsou kuchyňské spotřebiče, dřez ani baterie. Můžete si je však doobjednat z naší nabídky doplňků a příslušenství.

 

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

ČÍM SI MŮŽETE SVOU SESTAVU ROZŠÍŘIT

 

Kuchyňská pracovní deska

Kuchyňská sestava je bez pracovní desky. Můžete si ji však přikoupit a vybrat si z bohaté nabídky barev a dekorů. Ceny desky za běžný metr se liší v závislosti na hloubce pracovní desky.

 

Doplňky a příslušenství

V naší nabídce doplňků a příslušenství naleznete především nerezové dřezy a nerezové dřezové baterie. Toto příslušenství není součásti nabídky kuchyňských sestav, ale můžete si je dokoupit k Vámi vybrané kuchyňské lince. Nezapomeňte si prohlédnout také granitové sety dřezů a baterií, dekorační panely nebo organizéry do kuchyňských skříněk, které jsou velmi oblíbené.

 

baterie chromdřezy s odkapávačem

 

Po kliknutí na příslušný obrázek se dostanete na související produkty – baterie, dřezy, dekorační panely, organizéry

 

 

Hodnocení (0x)

Produkt zatím nikdo nehodnotil

Přidat hodnocení

Jak jste byly s produktem spokojeni?
Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Technické parametry

Dostupnost 1 - 2 týdny
Stav nové
Záruka 2 roky
Typ provedení rohové, s ostrůvkem
Materiál lamino
Dekor dub lancelot
Dolní / horní řada 720/395 cm
Šířka 660 x 350 cm
Stav zboží při dodání v demontu
Osvětlení bez osvětlení
Styl moderní
Povrch lesklé, matné

Přihlášení k newsletteru

Pravidelná dávka inspirace na váš e-mail

Přihlášením souhlasíte se pravidly Zásady ochrany osobních údajů