Loading...
Sedací soupravy
{{ name }}

Šířka 280 cm, výška 90 cm, hloubka 191 cm. Plocha na spaní 126 x 240 cm. Rozkládací sedací souprava s úložným prostorem na kovových nožičkách. V několika barevných variantách. Více informací

Orientace:
Orientace: Levostranná Orientace: Pravostranná
Potahová látka sedací soupravy Lante:
Potahová látka sedací soupravy Lante: Flores 04 Potahová látka sedací soupravy Lante: Flores 05 Potahová látka sedací soupravy Lante: Flores 21 Potahová látka sedací soupravy Lante: Cena na dotaz Potahová látka sedací soupravy Lante: Gojo 05 Potahová látka sedací soupravy Lante: Gojo 45 Potahová látka sedací soupravy Lante: Gusto 86 Potahová látka sedací soupravy Lante: Lukso 35 Potahová látka sedací soupravy Lante: Lukso 40 Potahová látka sedací soupravy Lante: Roko 04 Potahová látka sedací soupravy Lante: Roko 05 Potahová látka sedací soupravy Lante: Roko 24 Potahová látka sedací soupravy Lante: Roko 101 Potahová látka sedací soupravy Lante: Softis 11 Potahová látka sedací soupravy Lante: Softis 17 Potahová látka sedací soupravy Lante: Softis 29 Potahová látka sedací soupravy Lante: Sola 04 Potahová látka sedací soupravy Lante: Sola 06 Potahová látka sedací soupravy Lante: Sola 18 Potahová látka sedací soupravy Lante: Vero 05 Potahová látka sedací soupravy Lante: Vero 10 Potahová látka sedací soupravy Lante: Leve 04 Potahová látka sedací soupravy Lante: Leve 06 Potahová látka sedací soupravy Lante: Leve 18 Potahová látka sedací soupravy Lante: Loco 20 Potahová látka sedací soupravy Lante: Loco 33 Potahová látka sedací soupravy Lante: Loco 35 Potahová látka sedací soupravy Lante: Loco 40 Potahová látka sedací soupravy Lante: Loco 45 Potahová látka sedací soupravy Lante: Nube 03 Potahová látka sedací soupravy Lante: Nube 06 Potahová látka sedací soupravy Lante: Nube 35 Potahová látka sedací soupravy Lante: Nube 40 Potahová látka sedací soupravy Lante: Nube 45 Potahová látka sedací soupravy Lante: Velvetmat 10 Potahová látka sedací soupravy Lante: Velvetmat 25 Potahová látka sedací soupravy Lante: Velvetmat 40 Potahová látka sedací soupravy Lante: Borneo 04 Potahová látka sedací soupravy Lante: Borneo 38 Potahová látka sedací soupravy Lante: Savoi 07 Potahová látka sedací soupravy Lante: Savoi 40 Potahová látka sedací soupravy Lante: Savoi 45
Plocha na spaní:
Odlišný materiál Stejný materiál
Dostupnost: 3 - 5 týdnů
Kód: EL-07-05336
Záruka: 2 roky
{{ name }} 31 785 Kč

Detailní popis

 
Moderní design, pohodlí a účelnost, to vše Vám nabídne sedací souprava Lante. Tato sedačka se stane oblíbeným místem každodenního odpočinku. Velká sedací souprava do L, která pohodlně pohostí i větší návštěvu.
 
Moderní sedací souprava

LANTE

rozkládacíúložný prostor

 
  rozměry: 280 x 90 x 191 cm (ŠxVxH)
•  plocha na spaní: 126 x 240 cm
•  levostranná i pravostranná varianta​
• několik barevných variant
• zadní strana čalouněná
•  na vyžádání Vám zašleme vybrané vzorky potahové látky zdarma, které můžete objednat zde 
 
Rohová sedací souprava Lante - Gojo 45
 
Elegantní sedací souprava - levostranná, Gojo 45
 
POPIS VÝROBKU

Tato rozkládací sedací souprava  je vyrobena z kombinace dřeva a nábytkové desky. Vysoký komfort při sezení zajistí pružiny Faliste a elastická HR pěna. Díky mechanismu typu Delfin snadno a intuitivně proměníte pohodlnou pohovku na velkou postel o rozměrech 240 x 126 cm vhodnou pro příležitostné spaní. Spací plocha je potažena v základu v libovolné látce, za příplatek si můžete potáhnout ve stejné látce i spací plochu. Sedací souprava disponuje praktickým úložným prostorem na lůžkoviny a jiné nezbytnosti. Nožky sedačky jsou kovové. Sedačku lze vyrobit v levostranné i pravostranné variantě. Na výběr z několika barevných variant, nebo si vyberte z mnoha dalších potahových látek. V tomto případě zvolte možnost "Vlastní výběr barev" a do poznámky objednávky uveďte vybranou látku.  K sedací soupravě jsou dva malé polštářky 45x45 cm.

 
Rohová sedací souprava Lante - Gusto 86  úložný prostor - Gusto 86
 
Spací plocha a úložný prostor sedací soupravy
 
ROZMĚRY
Šířka: 280 cm
Výška: 90 cm 
Hloubka: 191 cm
Výška sedu: 42 cm
Hloubka sedu: 60 cm
Spací plocha: 126 x 240 cm 
Nožky: 13 cm
 
Skutečné rozměry se mohou lišit ± 5 cm.
 
rozměry sedací soupravy
 
Rozměry sedací soupravy
 
POTAHOVÁ LÁTKA

Borneo

Příjemná látka Borneo má voděodolnou úpravu, takže se tekutiny vsakují velice pomalu a vy tak máte čas je včas setřít, z čehož plyne i snadná údržba. Látka je odolná vůči oděru a žmolkování. Pro čištění používejte jemný hadřík či houbičku. V případě potřeby používejte šetrné čistící prostředky určené na čalouněný nábytek.

Flores

Pěkná a měkká látka s jemným melange efektem (tkaná příze), který vytváří přirozený vzhled látky. Látka je odolná vůči žmolkování, oděru i slunečnímu záření. Při čištění používejte vlažnou mýdlovou vodu nebo popřípadě jemné čistící prostředky určené na čalounění nábytek.

Gojo

Velmi příjemná jemná látka, která si zachovává svůj vzhled a netvoří stíny. Odolná vůči oděru a žmolkování. Pro čištění látky používejte pouze jemné čistící prostředky určené pro čalouněný nábytek.

Gusto

Velmi zajímavý design potahové látky, která je také velmi příjemná na dotek. Jedná se o látku ze 100% polyesteru, která je odolná vůči žmolkování a oděru při běžném používání. Látka má také odolnost vůči slunečnímu záření. Pro čištění používejte vlažnou mýdlovou vodu a jemný hadřík či houbičku.

Leve

Tkanina svým vzhledem připomíná imitaci kůže. Je jemná na dotek a snadno se udržuje. K čištění vám postačí mýdlová voda a jemný hadřík.

Loco

Potahová látka Riviera je vyrobena ze 100 % polyesteru, na dotek je příjemná a měkká. Její struktura je jemná a podobá se svým vzhledem sametu. V čalounictví se využívá pro svoji trvanlivost a pevnost. Péče o textilii Riviera je velice snadná, postačí Vám navlhčený hadřík nebo voda.

Lukso

Příjemná potahová látka na dotek v jednobarevné textuře. Látka má elegantní vzhled a jemné tkaní, díky kterému po doteku nevytváří pruhy. Látka je odolná vůči oděru, žmolkování i slunečnímu záření při běžném používání. Čistěte pouze navlhčeným hadříkem či houbičkou.

Marte

Látka, která je pevná, odolná a s drsnější texturou. Působí velmi přirozeně díky protkání více druhů barev nití. Látka je velmi odolná vůči oděru, žmolkování a slunečnímu záření. Pro čištění používejte jemný hadřík či houbičku. V případě potřeby používejte šetrné čistící prostředky určené na čalouněný nábytek.

Nube

Velmi elegantní a příjemná látka s prémiovými vlastnostmi. Látka má elegantní vzhled. Jednobarevná textura s lehkým odleskem. Látka je voděodolná a zabraňuje tak rychlému vsáknutí rozlité tekutiny. Díky tomu máte čas tekutinu nasát do hadříku. Látka je snadná na údržbu je tak vhodná pro domácnosti s domácími mazlíčky a dětmi

Roko

 Jedná se o extrémně měkkou látku, díky níž vypadá čalouněný kus nábytku útulně a příjemně. A co je nejdůležitější - je vhodná pro nábytek určený na spaní.

Savoi

Velmi elegantní a příjemná látka s prémiovými vlastnostmi. Látka má elegantní vzhled. Jednobarevná textura s lehkým odleskem. Látka je snadná na údržbu je tak vhodná pro domácnosti s domácími mazlíčky a dětmi.

Softis

Látka imitující pravou kůži s jemnou texturou, díky které je také velmi odolná vůči oděru. Látka se snadno čistí s pomocí jemného hadříku či houbičky. Látka je vhodná pro méně namáhaný nábytek.

Sola

Příjemná látka s plyšovou texturou, která je velmi měkká na dotek. Látka je odolná vůči rychlému vyblednutí, žmolkování a oděru. Při čištění dbejte na to, aby hadřík či houbička byla jemná a voda byla vlažná, nikoli horká.

Velvetmat

Látka se speciální ochrannou vrstvou, která zabraňuje proniknutí rozlité tekutiny. Látka je díky tomu také snadno udržitelná a odolná. V případě čištění používejte čistý hadřík, do které tekutinu nasajete. V případě potřeby používejte jemnou houbičku s vlažnou mýdlovou vodou. Látka má velmi elegantní vzhled a je měkká na dotek.

Vero

Jemně tkaná potahová látka vhodná pro čalouněný nábytek. Je odolná vůči oděru, žmolkování i slunečnímu záření. Při čištění používejte vlažnou mýdlovou vodu a jemný hadřík.

Další látky

K výběru máme velké množství dalších látek. Od klasických látek se základními vlastnostmi po prémiové látky s různými ochrannými vrstvami a velkou odolností proti oděru. Přejete-li si netradiční barvu, texturu nebo máte doma děti a mazlíčky, neváhejte nás kontaktovat. Výběr látky přizpůsobíme vašim přáním a požadavkům.

 

Hodnocení (0x)

Produkt zatím nikdo nehodnotil

Přidat hodnocení

Jak jste byly s produktem spokojeni?
Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Technické parametry

Dostupnost 3 - 5 týdnů
Stav nové
Záruka 2 roky
Typ provedení rohové
Rozkládání na lůžko rozkládací
Materiál čalounění látka
Úložný prostor s úložným prostorem
Výška 90 cm
Plocha na spaní 126 x 240 cm
Šířka 280 cm
Hloubka 191 cm
Nožky s nožičkami
Stav zboží při dodání v demontu
Varianta rohu levý roh, pravý roh
Styl moderní
Místnost obývací pokoj
Počet míst vícemístné

Přihlášení k newsletteru

Pravidelná dávka inspirace na váš e-mail

Přihlášením souhlasíte se pravidly Zásady ochrany osobních údajů