Loading...
Koupelnové skříňky

{{ name }}

Šířka 60 cm, hloubka 30 cm, výška 90 cm. 1 šuplík. Skříňka do koupelny s košem na prádlo. Díky širokému výběru dekorů bude pasovat do každé koupelny.

Vzorník barev - AD - barva korpusu:

Vzorník barev - AD - barva korpusu: Alaska bílá Vzorník barev - AD - barva korpusu: Dub Sonoma Vzorník barev - AD - barva korpusu: Olše světlá Vzorník barev - AD - barva korpusu: Wenge Magic
Kód: AD-04-90815K
Záruka: 2 roky

Detailní popis

 
Každá koupelna vypadá lépe, když v ní není koš na prádlo s oblečením všude okolo. Tato skříňka řeší především tuto problematiku. Obsahuje požadovaný prádelní koš, který je ukrytý za dvířky a dále 2 police a jeden šuplík. I Vaše koupelna může vypadat skvěle. Stačí pár úprav, pečlivě vybrané koupelnové skříňky a Vaše koupelna během chvilky prokoukne. Vyberte si variantu skříňky, která lahodí Vašemu oku a vytvoří tak dobrý pocit z celé místnosti.
 
 

Nízká koupelnová skříňka s košem

LITEN

Nízká skříňka bílá do koupelny obsahuje šuplík, police a koš na prádlo. V nabídce 23 barevných variant nízké koupelnové skříňky.
 
Koupelnová skříňka s košem na prádlo v bílém provedení
 

POPIS VÝROBKU

 Skříňka je vyrobena z laminované, dřevotřískové desky o síle 18 mm s dekorativní melaminovou folií. Nabízíme širokou paletu dekorů a struktur povrchu. Hrany jsou opatřeny PVC hranou odolnou proti poškrábání, ťuknutí apod. Skříňka se skládá z jedné zásuvky, jedné skříňky s policemi a z výklopného koše.
  

ROZMĚRY

Výška: 90 cm
Šířka: 60 cm
Hloubka: 30 cm
 
Skutečné rozměry se mohou mírně lišit.
 

DEKOR

Máte zájem o odstín, který najdete v našich technických parametrech?? Vepište to prosím do poznámky v objednávce nebo nás neváhejte kontaktovat.
 

VARIANTY

Tento model koupelnové skříňky nabízíme ve variantě se stříbrným páskem a bez pásku. Standardně je však výrobek dodáván bez tohoto pásku. V případě, že budete mít o něj zájem, připište to prosím do poznámky při zadávání osobních údajů nebo nás neváhejte kontaktovat.
Nízká skříňka bílá do koupelny obsahuje šuplík, police a koš na prádlo. V nabídce 23 barevných variant nízké koupelnové skříňky.
 
Varianta skříňky se stříbrným páskem 
Bílá koupelnová skříňka nízká s šuplíkem, policí a košem na prádlo. Šířka 60 cm, dostupná ve 23 barvách.
 
Varianta nízké skříňky bez pásku
 

FOTOGALERIE PRO VAŠI INSPIRACI

 
Koupelnová sestava v barvě dub RJK, skládající se z horní 60 cm, zrcadlové, horní 40 cm, spodní 60 cm, umyvadlové a spodní skříňky s košem. Koupelnové skříňky ve 23 barvách.

Sestava v dekoru dub sonoma, skládající se z horní 60 cm, zrcadlové, horní 40 cm, spodní 60 cm, umyvadlové a spodní skříňky s košem.

 
Koupelnová sestava v odstínu wenge, obsahuje zrcadlovou skříňku, horní skříňku, umyvadlovou, vysokou a spodní skříňku s košem na prádlo. Koupelnové sestavy dostupné ve 23 barevných odstínech.

Koupelnová sestava v odstínu wenge, obsahuje zrcadlovou, horní, umyvadlovou, vysokou a spodní skříňku s košem na prádlo.

 
Oblíbená koupelnová sestava v bílé barvě, skládající se z horní 60 cm, zrcadlové, horní skříňky 40 cm, spodní skříňky 60 cm, umyvadlové a spodní skříňky s košem na prádlo. Koupelnové skříňky dostupné ve 23 barevných variantách.

Oblíbená sestava v bílé barvě, skládající se z horní 60 cm, zrcadlové, horní 40 cm, spodní 60 cm, umyvadlové a spodní skříňky s košem na prádlo.

Produkt je řazen v těchto kategoriích

Koupelna Dolní skříňky S košem na prádlo Koupelnové skříňky

Barevné varianty

Hodnocení (0x)

Produkt zatím nikdo nehodnotil

Přidat hodnocení

Jak jste byly s produktem spokojeni?
Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Technické parametry

Dostupnost 1 - 2 týdny
Stav nové
Záruka 2 roky
Typ spodní
Materiál lamino
Barva bílá, šedá
Počet dvířek 1 dvířka
Výška 90 cm
Dekor bříza, buk, calvados, dub bílý monako, dub grafit, dub lancelot, dub san marino, dub sonoma, dub tabák, olše, ořech ecco, ořech tmavý, wenge
Orientace levostranné
Šířka 60 cm
Hloubka 30 cm
Počet zásuvek 1 zásuvka
Koš na prádlo s košem na prádlo
Stav zboží při dodání v demontu
Osvětlení bez osvětlení
Umyvadlo bez umyvadla
Místnost koupelna

Přihlášení k newsletteru

Pravidelná dávka inspirace na váš e-mail

Přihlášením souhlasíte se pravidly Zásady ochrany osobních údajů