Loading...
Koupelnové skříňky

{{ name }}

Koupelnové skříňky
{{ name }}

Šířka 60 cm, hloubka 30 cm, výška 90 cm. 1 šuplík. Skříňka do koupelny s košem na prádlo. Díky širokému výběru dekorů bude pasovat do každé koupelny.Více informací

Vzorník barev - AD - barva korpusu:
Vzorník barev - AD - barva korpusu: Alaska bílá Vzorník barev - AD - barva korpusu: Dub Sonoma Olše světlá Vzorník barev - AD - barva korpusu: Wenge Magic
Kód: AD-04-90815K
Záruka: 2 roky
{{ name }} 3 402 Kč

Detailní popis

 
Každá koupelna vypadá lépe, když v ní není koš na prádlo s oblečením všude okolo. Tato skříňka řeší především tuto problematiku. Obsahuje požadovaný prádelní koš, který je ukrytý za dvířky a dále 2 police a jeden šuplík. I Vaše koupelna může vypadat skvěle. Stačí pár úprav, pečlivě vybrané koupelnové skříňky a Vaše koupelna během chvilky prokoukne. Vyberte si variantu skříňky, která lahodí Vašemu oku a vytvoří tak dobrý pocit z celé místnosti.
 
 
Nízká koupelnová skříňka s košem

LITEN
Nízká skříňka bílá do koupelny obsahuje šuplík, police a koš na prádlo. V nabídce 23 barevných variant nízké koupelnové skříňky.
 
Koupelnová skříňka s košem na prádlo v bílém provedení
 
POPIS VÝROBKU
 Skříňka je vyrobena z laminované, dřevotřískové desky o síle 18 mm s dekorativní melaminovou folií. Nabízíme širokou paletu dekorů a struktur povrchu. Hrany jsou opatřeny PVC hranou odolnou proti poškrábání, ťuknutí apod. Skříňka se skládá z jedné zásuvky, jedné skříňky s policemi a z výklopného koše.
  
ROZMĚRY
Výška: 90 cm
Šířka: 60 cm
Hloubka: 30 cm
 
Skutečné rozměry se mohou mírně lišit.
 
FOTOGALERIE PRO VAŠI INSPIRACI
 
Koupelnová sestava v barvě dub RJK, skládající se z horní 60 cm, zrcadlové, horní 40 cm, spodní 60 cm, umyvadlové a spodní skříňky s košem. Koupelnové skříňky ve 23 barvách.

Sestava v dekoru dub sonoma, skládající se z horní 60 cm, zrcadlové, horní 40 cm, spodní 60 cm, umyvadlové a spodní skříňky s košem.

 
Koupelnová sestava v odstínu wenge, obsahuje zrcadlovou skříňku, horní skříňku, umyvadlovou, vysokou a spodní skříňku s košem na prádlo. Koupelnové sestavy dostupné ve 23 barevných odstínech.

Koupelnová sestava v odstínu wenge, obsahuje zrcadlovou, horní, umyvadlovou, vysokou a spodní skříňku s košem na prádlo.

 
Oblíbená koupelnová sestava v bílé barvě, skládající se z horní 60 cm, zrcadlové, horní skříňky 40 cm, spodní skříňky 60 cm, umyvadlové a spodní skříňky s košem na prádlo. Koupelnové skříňky dostupné ve 23 barevných variantách.

Oblíbená sestava v bílé barvě, skládající se z horní 60 cm, zrcadlové, horní 40 cm, spodní 60 cm, umyvadlové a spodní skříňky s košem na prádlo.

Hodnocení (0x)

Produkt zatím nikdo nehodnotil

Přidat hodnocení

Jak jste byly s produktem spokojeni?
Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Technické parametry

Dostupnost 1 - 2 týdny
Stav nové
Záruka 2 roky
Typ provedení spodní
Materiál lamino
Počet dvířek 1 dvířka
Výška 90 cm
Dekor bílá, dub sonoma, olše, wenge
Orientace levostranné
Šířka 60 cm
Hloubka 30 cm
Počet zásuvek 1 zásuvka
Koš na prádlo s košem na prádlo
Stav zboží při dodání v demontu
Osvětlení bez osvětlení
Umyvadlo bez umyvadla
Místnost koupelna

Přihlášení k newsletteru

Pravidelná dávka inspirace na váš e-mail

Přihlášením souhlasíte se pravidly Zásady ochrany osobních údajů